Ostudný výkon na Zbraslavi

V dalším kole jsme zajížděli na hříště Zbraslavi, která se v tabulce nachází ve spodní části tabulky.

Již před zápasem jsem tušil, že nás bez dvou hráčů základní sestavy nečeká vůbec nic lehkého !!!  Zápas, který se hrál za neustálého deště se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Již ve 4. min. kopali domácí penaltu po velice sporném zákroku ve vápně, který rozhodčí posoudil jako faul. Nařízený p.k. domácí hráč s přehledem proměnil 1:0. Bohužel co jsme v následujících minutách předváděli, nemělo s fotbalem nic společného a ani nemám chuť to nějak dlouze komentovat. Do poločasu jsme ještě dvakrát inkasovali po naších naivních chybách, kdy jsme to soupeři naší nešikovností a chybami ulehčili.

O přestávce jsme si řekli, že se pokusíme s tím něco udělat a konečně začneme bojovat a hrát to, co jsme si řekli a chceme hrát. Bohužel naše odhodlání zůstalo v kabině a náš statický výkon pokračoval i v druhém poločase. Nebyli jsme schopni si ani pořádně přihrát a naše hra byla doopravdy tragická ! V útočné fázi to byl jeden velký zmar a gól by jsme nedali, ani kdybychom hráli snad až do půlnoci….

Jen ještě pro pořádek, v druhém poločase jsme inkasovali jednou, když domácí využili naší naivní chyby – odkop přímo před branku a bylo to konečných 4:0. Mužstvo jako celek mě strašně zklamalo a vůbec se nepopralo o dobrý výsledek – prohrát se samozřejmě může, ale se vztyčenou hlavou ! Absence dvou klíčových hráčů byla více citelná, než jsem se domníval…

I. třída sk. A, 18. kolo, neděle 06.5.2012, 15:15

Zbraslav 4:0 FC Zličín

FC Zličín Kaminsky - Bartoška, Malý, Šibrava - Smetana, Muller, Pešek, Kliment - Cvrčková, Stemberk, Kolář