Opět jsme nezvládli první poločas

V sobotu odpoledne jsme zajížděli na třetí mužstvo naší tabulky – mužstvo Pragovky. Konečně jsme mohli do sestavy zařadit Vojtu, který se uzdravil a zvýšil naši aktivitu směrem dopředu.

Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého proti urostlým hráčům domácího mužstva. Bohužel ostych byl hlavní příčinou našeho bezkrevného výkonu, který jsme předvedli v prvním poločase. Celkem třikrát jsme inkasovali, ale minimálně dvě branky byli po našich individuálních chybách a tedy hodně laciné. Od většího přídělu, který jsme mohli dostat nás zachránil vynikajícími zákroky Tomáš, v naší brance.Soupeřovou branku jsme prakticky neohrozili, protože když už jsme se tam dostali, tak náznak šance skončil na naší nepřesnosti  ( že, útočníci …)

O přestávce jsme si opět museli některé věci vyříkat a myslím že náš herní projev byl už mnohem lepší. Domácí byli i díky svým fyzickým předpokladům aktivnější, ale naši hráči se snažili mnohem důrazněji dohrávat souboje a zpřesnili kombinaci, čímž jsme si vytvořili i několik příležitostí. A tak až dvě minuty před koncem snížil Mattes na konečných 1:5. Za výkon v druhém poločasu kluky chválím, ale ten první poločas ( stejně jako minulý zápas !!!) byl tragický.