ONLINE REPORTÁŽ ze zápasu s Viktoria Žižkov

ONLINE REPORTÁŽ ZE ZÁPASU S VIKTORIA ŽIŽKOV. KONEČNÝ STAV ŽIŽKOV - FCZ 9:0 (3:0). ------------------------------------------

ONLINE REPORTÁŽ ZE ZÁPASU S VIKTORIA ŽIŽKOV. KONEČNÝ STAV ŽIŽKOV - FCZ 9:0 (3:0).
------------------------------------------

Domácí:

Hosté:

Rozhodčí:

Buřil - Musil, Novotný

-------------------------------------------------------------------------------------------------

1. poločas

8´ - Dotkli jsme se zatím jen 3x míče.

10´ - Opluštil střílí úvodní gól utkání. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 1:0.

13´ - Maxmilián jde sám na bránu, ale je tam úplně sám. Akce končí ztrátou míče.

17´ - Viktoria Žižkov zahrává rohový kop, který končí mimo brankovou konstrukci.

20´- Tichý získal míč na půlce hřiště, přihrál ho na Maxmiliána, který nádherně poslal Reitermanna, ten se uvolnil do velkého vápna a skákavou přihrávkou dal šanci Cvetkovskému, který přestřeluje branku.

21´ - Domácí svou kombinací na úrovni velkého vápna uspali naší obranu a nevšimli si volného hráče na hrotu velkého vápna, ten vystřelil pouze nad brankovou konstrukci.

22´ - Domácí znovu ohrozili branku Kouby. Centr z levé strany směřoval na malé vápno, kde hlavičkoval hráč domácích, ale pouze do tyčky!!!

25´- Žižkov nám nedává vydechnout a znovu ohrožují branku Kouby. Střílející hráč pouze nastřelil našeho hráče a míč se zakutálel k rohovému praporku. Z následného rohu Viktoria branku neohrozila.

30´- Doležel střílí druhý gól utkání. Míč si vybojoval na půlce hřiště a poté postupoval středem hřiště jako nůž máslem. Z velkého vápna vystřelil nádhernou střelou přesně do šibenice. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 2:0.

31´- Reitermann vybojoval míč, překličkoval půlku hřiště, narazil si s Tichým, Reitermann se dostal do velkého vápna, ale střílí z velkého úhlu, míč končí mimo branku.

32´- Reitermann se znovu sám objevuje před brankou, ale nastřelil brankáře. Rozhodčí ukazuje na rohový kop. Následný rohový kop byl přetáhnut na zadní tyč a míče se chopil domácí hráč.

35´- Domácí zahrávají volný přímý kop před naším vápnem. Střela letěla pouze nad branku.

39´- Míč se dostal k Nožičkovi, ten překličkoval do velkého vápna, měl vedle sebe volné spoluhráče, ale nešťastně to vzal na sebe a přestřeluje branku.

42´- Žižkov se kombinační hrou dostal k velkému vápnu, domácí hráč našel volného hráče na druhé straně vápna a ten vystřelil a dal 3. gól utkání. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 3:0. Gól vstřelil Barták.

45´- Rozhodčí píská konec 1. poločasu. Viktoria vyhrává 3:0.

2. poločas

46´ - Rozhodčí zahajuje 2. poločas.

46´ - Do druhého poločasu jdeme se změnou. Rabas nahrazuje Pokorného.

50´ - Jícha ztratil míč na velkém vápně. Míč se dostal k Doleželovi a ten z malého vápna střílí a vstřeluje svůj druhý gól v utkání. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 4:0 (3:0).

51´ - Míč si přebírá Maxmilián na velkém vápně. Střílí, ale brankář vyráží na rohový kop. Z následného rohového kopu se nic nestalo.

55´ - Žižkovští se zase dostávají do velkého vápna jak nůž máslem, ale Kučera nebojácně skluzem zachraňuje situaci na roh. Z rohohového kopu střílí Doležel svůj třetí gól v utkání. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 5:0 (3:0).

56´ - Ztráta míče před naším velkým vápnem a Žitný si všiml Kouby, že je špatně postaven a vystřelil přesně do tyčky a od tyče do branky. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 6:0 (3:0).

59´ - Centr z levé strany, Doležel znovu nepokrytý na malém vápně a znovu se nemýlil. Hlavičkou střílí svůj 4. gól v utkání. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 7:0 (3:0).

61´ - Další nepokrytý hráč na velkém vápně. Barták střílí a je z toho 8. gól utkání. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 8:0 (3:0).

65´ - Malý nahrazuje Jíchu.

70´ - Šimsa střílí svůj první gól utkání. FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 9:0 (3:0).

71´ - Žižkov nás svou hrou uspal. Nevíme, co hrát. Jestli to takhle půjde dál, dostaneme přes 10 gólů.

77´ - Domácí zahrávají rohový kop, který vypadal, že skončí v brance, ale Kouba zachránil a míč chytil do ruky.

78´ - Dopředu se dostáváme i my, ale vůbec nic zajímávého jsme z toho nevymysleli.

90´ - Rozhodčí píská konec utkání. Konečný stav FK Viktoria Žižkov - FC Zličín 9:0 (3:0).

Fincentrum přebor dorostu, 25. kolo, čtvrtek 09.6.2011, 18:00

FK Viktoria Žižkov B 9:0 FC Zličín