O výsledku rozhodl první poločas !

Dnes jsme zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání staršího dorostu na ZŠ Mikulova a soupeřem nám byla Dukla Praha „B“.

Oproti předešlému dni se hodně výrazně ochladilo a ještě začalo vydatně pršet. Zápas pro nás nezačal dobře už před samotným výkopem. Omluvenky se na nás hrnuly a museli jsme tedy trochu poopravovat sestavu. Pak také své hrálo že jsme pozdě dostali kabinu a než jsme mohli vyběhnout na hřiště , zjistili jsme že máme 10 minut na rozcvičení. Tím samozřejmě neomlouvám naše vystupování a výsledek zápasu.Samotný zápas tedy začal a i když je soupeř na 2.místě tabulky my jsme našim klukům věřili. Rána ale přišla hned ve druhé minutě kdy nechal Málek lehce utéct útočníka po pravé straně a zpětný balon nikým nepokrytí hráč uklidil k naší tyčce. Kluci ale nesvěsili hlavy a začali hrát. Řekl bych že v téhle fázy zápasu jsme byli vyrovnaným soupeřem a kombinačně jsme se dostávali na dostřel brány soupeře. V 8 minutě jsme napadali soupeře hlavně výbornou prací Bouse a po soupeřově malé domů si gólman nevšiml mezery kterou má mezi nohama a vlastním gólem bylo vyrovnáno. Po tomhle gólu jsme měli  pětiminutovku kdy jsme byli lepší a vytvářeli si 100 % gólové šance. Bohužel co vše nám padalo v přípravných zápasech tak dnes ne. Hlavně šance Bouse a Fuksy měli být využiti a zápas by vypadal jinak. Bohužel pravidlo nedáš dostaneš bylo na místě . Soupeř už po druhé tou samou akcí a našim nepokrytím šel znovu do vedení. Poté přišla trochu neurovnaná hra kdy oba týmy hodně kazili přihrávky a to hlavně ve středu pole a tím vznikalo i více osobních soubojů. Z jednoho takového souboje vyšel náš Tetour s roztržením obočím a pořádně nateklým okem. Čekali jsme tedy jestli se dá po ošetření do hromady a mezi tím jsme hráli o deseti. V době kdy nám jeden hráč chyběl a také to že není každý den top forma nám bohužel ukázal náš gólman Kouba , kdy v rozmezí 9 minut dostal 4 góly a za tři se asi hodně červenal. Kluci se ale nevzdávali i když menší zklamání ve tvářích bylo a po krásné akci z pravé strany byl faulován náš hráč a následní trestní kop krásně zakroutil Trojan. Stav 6:2 byl tedy polo-časový a my jsme šli kluky povzbudit do dalších pětačtyřiceti minut. Snažili jsme kluky hlavně psychicky povzbudit a oživit hru střídáním. Druhý poločas nebyl vůbec špatný a s hrou a nasazením našich hráčů můžeme být spokojeni. Nic nezabalili a hráli naplno až do konce. Soupeř přidal ještě jeden gól ve druhé půli a to také díky skvělému výkonu Muťinského který byl všude a neprohrál jediný osobní souboj. Myslím si ale že nemusíme být tak zklamaní a výsledek vůbec neodpovídá průběhu hry. Opravdu s hrou a nasazením kluků a to i ve druhé půli kdy jsme prostřídali a kluci střídající neudělali žádnou ostudu jsem spokojen a klukům věřím že naše chvíle ukázat jak jsou šikovný přijdou.

Tak tedy hlavu vzhůru a jedeme dál. Doufám že diváci nezanevřou a přijdou nás opět povzbudit . Zato vám divákům patří taky velké dík.

Dukla Praha „B“ - FC Zličín 7 :        2        poločas (    6 :  2   )

Góly :        8 min.   Vlastní

39 min.  Tomáš Trojan

NAŠE SESTAVA :

Kouba Lukáš

Kubr Stanislav        Muťinský Jaroslav    Černý Daniel    Málek Jan

Stoyka Vasil         Vagner Tomáš         Tetour Michal      Trojan Tomáš

Bous František Fuksa Jakub

Střídání :

35 min.  Muller Jakub              za     Michala Tetoura

45 min.  Kubina Michal            za     Koubu Lukáše

45 min.  Kalina Lukáš              za     Fuksu Jakuba

55 min.  Biersak Daniel          za     Trojana Tomáše

55 min.  Kubina Martin           za      Černého Daniela