O výhru jsme přišli v poslední vteřině

Dalším soupeřem v přípravě na novou sezonu nám byli Dobřichovice. Přestože jsme nabídli soupeři snadnou branku, podařilo se nám vývoj otočit, ale v poslední vteřině zápasu hosté vyrovnali.

V úvodu po rohu Aliapuliose hlavičkoval Merta, ale obránce na čáře dokázal odvrátit do bezpečí. Pak po rohu v 10. minutě udeřili hosté, pravá strana nedokázala uhlídat hlavičku nabíhajícího hráče, Schopf vyrazil a odražený míč hosté uklidili do naší sítě. Pak hostující záložník umně zakroutil míč z trestného kopu do horního rohu naší branky, ale Schopf míč vyboxoval. V 30. minutě to zkoušel z trestného kopu Merta, ale brankař hostí si s přesnou střelou věděl rady. Spoustu našich nadějných akcí v prvním poločase kazila nepřesná rozehrávka.

V druhé půli jsme začínali mít trochu navrch, ale nedařilo se nám dostat do zakončení. V 60. minutě vybojoval míč u brankové čáry May a nacentroval do vápna, kde se hlavou prosadil Aliapulios. V 75. minutě jsme vstřelili branku na 2:1, Aliapulios vyslal do úniku Maye, ten prošel přes obránce a přihrál zcela volnému Žákovi, který se přesně trefil k tyči. Za pět minut šel z boku na branku hostů May, ale trefil jen boční síť. V poslední minutě zápasu však hosté vyrovnali, Šimonovský se zapomněl za obranou, a zapomněl i útočníka, takže se o ofsajd nejednalo a Dobřichovický útočník se nemýlil a vyrovnal na konečných 2:2.

Sestava FC: Schopf (46. Zajíček) - Valoušek (76. Šimonovský), Zahálka "K", Adam, Skála (40. Šindelář M.) - Žák, Roubíček (66. Kedjarov), Merta, Aliapulios - May, Redžič (46. Svůra)