O vítězi musel rozhodnout až větší počet vstřelených branek

V sobotu odpoledne ožila po delší době Zličínská hala mládežnickým fotbalem. Odehrál se zde tradiční Mikulášský turnaj starších přípravek ( r. 2014 a mladší ) - o pohár tajemnice MČ Praha Zličín.

V sobotu odpoledne ožila po delší době Zličínská hala mládežnickým fotbalem. Odehrál se zde tradiční Mikulášský turnaj starších přípravek  ( r. 2014 a mladší ) - o pohár tajemnice MČ Praha Zličín.

Domácí Mikulášský turnaj začal úvodním měření m dvou domácích mužstev.  Věkový rozdíl byl na hřišti znát a tak se to projevilo i na brankovém rozdílu. Ale v dalším průběhu turnaje naši nejmladší kluci statečně bojoval , předvedli několik povedených akcí a za celý turnaj si zaslouží velkou pochvalu! Starší kluci nezvládli své zápasy s mužstvem Motorletu a Hostivic (prohra 4:2, resp. 2:1)  a to je ,,odsunulo“ na konečné třetí místo. O konečném vítězi nakonec rozhodlo jedno z kritérií – a to  větším počet vstřelených branek, kdy mužstvo Motorletu nakonec dalo o 4 branky více, než Hostivičtí !

Všem dětem i rodičům děkujeme za skvělou atmosféru, která celé odpoledne během turnaje panovala.  Kromě medailí obdržela všechna mužstva pěkné poháry  i  tradičního čokoládového Mikuláše.

Velké poděkování za podporu tohoto turnaje patří MČ Praha Zličín a Hypermarketu Globus Zličín za podporu tohoto mládežnického turnaje.

Konečné pořadí:

1.       FK Motorlet                    13 b.

2.       Sokol Hostivice               13 b.

3.       FC Zličín r.2014              9 b.

4.       FAAZ                                6 b.

5.       Union Strašnice                3b.

6.       FC Zličín r.2015              0 b.

 

Nejlepší hráč:        Jonáš Drbohlav  – FAAZ         

Nejlepší střelec:      Petr Hodný – FC Zličín