O osudu tohoto utkání rozhodla řada neproměněných šancí

Střešovické béčko nám vrací porážku ze zimního turnaje v nejméně vhodnou dobu. Boj o záchranu soutěže bude ještě hodně zajímavý.

V tomto utkání jsme chtěli dát zapomenout na hrozný výkon z minulého týdne. Bohužel se nám to nepodařilo a naše především střelecká krize pokračuje. Bohužel fotbal se nehraje na šance, ale na góly. Ve druhé minutě po chybné rozehrávce Valouška centruje střešovický záložník do vápna, kde hlavičkuje zcela volný Chrástek naštěstí jen vedle naší branky. Ve 4.minutě se do podobné situace dostává Richard Valoušek, ale bohužel hlavou trefuje jen náruč Beera. Ve 21.minutě se do gólové šance dostávájí opět hosté, ale výborný zákrok předvádí tentokrát Aleš Rosendorf. Z následného protiútoku centruje z pravé strany Zbožínek a nachází hlavu Ivana Merty, který trefuje pouze břevno hostující branky. Ve 29.minutě nachází Vokurka dlouhým pasem Filipa Mírka, ale následná střela nemá dostatečnou přesnost. 31.minuta přináší další gólovou příležitost hostí, kdy se na vápně uvolnil Brodan, ale Rosendorf ho opět vychytal a tak se stav nemění. Bohužel ve 40.minutě už ano, když soupeř po zahrání rohového kopu skóruje. Valoušek neuhlídá svého hráče, který tak poměrně lehce hlavou překonává Aleše Rosendorfa 0:1. Do druhé poločasu vstupujeme se snahou co nejdříve vyrovnat.Hned ve 47.minutě Jakub Vokurka nachází přesným centrem hlavu Ivana Merty, který trefuje jen levou tyč střešovické branky. V 53.minutě k údivu všech hráčů (jak domácích, tak hostí) mlčí píšťalka rozhodčího po faulu na Romana Vaculu na polovině hřiště a hostující útočník tak běží nikým neatakován na našeho brankáře 0:2. V 60.minutě se do naší další 100% šance dostal Pavel Zbožínek, ale balon se mu před opuštěnou brankou odráží od nohou vedle levé tyče. V závěru zápasu už nás soupeř k ničemu nepustil a sám mohl ještě několikrát zvýšit, ale Aleš Rosendorf jeho šance vždy chytá.