O body jsme přišli ve druhém poločase

Vedení po prvním poločase jsme bohužel neudrželi a nakonec tak doma prohráli s rezervou Radotína 1:2.

Do dnešního zápasu jsme vstoupili se snahou potvrdit poslední výsledky a získat opět nějaký ten bodík. Bohužel jsme příznívý výsledek nedokázaly udržet a všechny body si tak odvážejí sousedé z Radotína. Už ve 4.minutě dostává Mírek přihrávku od Greshnykova, ale bohužel se k zakončení nedostává, golman je u míče totiž o krok dřív. V 10.minutě střílí domácí Grégr z hranice šestnáctky, ale hodně nepřesně. Ve 14.minutě jsme se dočkali, když po pěkné kombinační akci po ose Grégr, Kučera míč končí na hlavě Filipa Mírka, který zcela osamocen posílá hlavou míč k pravé tyčce hostující branky 1:0. Po té se zatahujeme nepochopitelně do obrany, hosté se tlačí do útoku a my se jen s námahou bráníme. V 18.minutě se po standartní situaci dostává hostující útočník k zakončení hlavou, naštěstí trefuje jen náruč Aleše Rosendorfa. Ve 33.minutě se po hrubé chybě Zdeňka Šlehofera a následné ztrátě míče dostává do samostatného úniku hostující útočník, se střelou váhá tak dlouho, až mu míč stačí ukopnout vracející se Petr Klíma. V 51.minutě se dostává do šance Vašek Kučera, bohužel hostující brankář vybíhá ve správnou chvíli a tak Kučera nemá klid na přesnější a hlavně důraznější zakončení. Jeho střelu stačí obránce vykopnout do bezpečí. V 61.minutě vyráží jednu ze střel hostů Aleš Rosendorf pouze na roh. Hosté ho záhrávají na bližší tyč, kde se míč odráží nešťastně od ruky Petra Merty a rozhodčí nařizuje pokutový kop. Ten Radotín se štěstím proměnil 1:1. V 70.minutě nám nevychází ofsajdová past a tak běží na našeho gólmana hostující útočník zcela sám. Naštěstí se této šance zalekl a střílí velmi předčasně pouze přímo do náručí Rosendorfa. V 77.minutě si podruhé vylámal zuby Venca Kučera nad s přehledem chytajícím brankářem hostů. Ten mu opět včasným vyběhnutím znemožňuje pořádné zakončení. Z následného protiútoku se přes naše obránce uvolňuje radotínský útočník, ale v koncovce opět zbrkle trefuje pouze našeho brankáře. V 82.minutě se do další podobné šance dostávají hosté, tentokrát již naší pasivní hru trestají a ujímají se vedení 1:2. Do konce utkání se na hřišti již nic překvapivého neudálo a tak tímto skóre zápas i končí.

Filip Mírek (trenér FC Zličín B): „Bohužel se nám před dnešním utkáním rozšířila marodka a tak dostali příležitost kluci širšího kádru zličínského béčka. Bohužel jsme se dnes přesvědčili, že někteří nemáme fotbalově ani na IB třídu. Radotín vyhrál zaslouženě, ve druhém poločase nás k ničemu nepustil, byl dnes lepším týmem.“