O body jsme přišli ve druhém poločase

V dalším kole jsme hostili souseda z tabulky, mužstvo Slovanu Bohnice.

Od začátku se hrálo v solidním tempu, nahoru-dolů. K vidění bylo i několik pěkných kombinací na obou stranách. Poprvé se měnil stav v 11. min. když jsme nebyli schopni odehrát míč do bezpečí a po několika zaváhání nás hosté potrestali 0:1. Na vyrovnání se nečekalo dlouho, ve 14. min. pěknou přihrávku Janoucha zakončil bravurně Urlas 1:1. I nadále se hrálo v solidním tempu, ale na obou stranách vynikali brankáři.

Zápas byl hodně vyrovnaný a bylo jasné, že kdo dá vedoucí branku bude mít blízko ke třem bodům. Dlouho se hrálo podobně jako v první půli – se šancemi na obou stranách. Bohužel v 51. min. jsme inkasovali po rychlém brejku a když za tři minuty jsme inkasovali potřetí, bylo jasné, že na zvrat v zápase už nemáme. V 66.min. jsme inkasovali čtvrtou branku, která znamenala potvrzení naší domácí porážky. V závěru ještě snížil pěknou střelou opět Urlas . S výkonem v prvním poločase jsem byl spokojený, bohužel druhý poločas už nebyl z naší strany tak kvalitní a zejména zbytečné ztráty balónu po nepřesnostech  jsou stále se opakující chyby, které stojí celé mužstvo mnoho sil !

2.třída sk.C, 9. kolo, sobota 03.11.2012, 08:45

FC Zličín 2:4 Slovan Bohnice