Neztrácíme naději na úspěch

Po celou sezónu nás trápí inkasování branek v prvních minutách utkání a vždy jen výsledek dotahujeme. Ani v tomto zápase to nebylo jinak. Inkasovali jsme totiž už v první minutě po banální chybě, která se však ve fotbale stává.

Po celou sezónu nás trápí inkasování branek v prvních minutách utkání a vždy jen výsledek dotahujeme. Ani v tomto zápase to nebylo jinak. Inkasovali jsme totiž už v první minutě po banální chybě, která se však ve fotbale stává.

Ihned po písknutí rozhodčího Trsky, který odstartoval hru se dostal Braník do šance před naší branku. Tu zlikvidoval Marek Černý, který si zpracoval míč a chtěl míč uklidit do zámezí, aby se naše obrana zformovala. Odkop se mu nepovedl, protože mu do cesty vstoupil Daniel Černý, který míčem obdržel do hlavy a odražený míč skončil na kopačce Dědice, který nekompromisně zakončil akci gólem 0:1. Usoudili jsme, že toto se může stát i ve vyšších soutěží, a proto jsme se vzájemně povzbudili a hráli dál, jako by se nic nestalo. V 5. minutě rozehrával rohový kop Nožička, který dopadl na hlavu Kučery, ale míč šel mimo 3 tyče. V 10. minutě udělal Braník chybu v rozehrávce, míč získal Portych, udělal krásnou kličku jednomu z obránců a vystřelil těsně vedle levé šibenice do boční sítě. Ve 12. minutě zratil míč D. Černý, v boji o míč podklouzl, míč získal Somr, který centroval za naši obranu na Silovského, ten se snažil odcentrovat před branku, ale jeho centr naštěstí skončil u našich obránců. Ve 13. minutě se dostal Kotchera ke skákavému míči, vzal akci na sebe, vystřelil nádherným lobem na branku Braníku, míč jen orazítkoval břevno. V 18. minutě střílel Silovský na naši branku, Kouba však reflexivně vyrazil na rohový kop. Ve 20. minutě jsme poslali pas za obranu Braníku, k míči se dostal Portych, běžel sám na brankáře, ale bohužel nedává a střílí pouze vedle branky. Ve 22. minutě po přihrávce Tichého se míč dostal k Landovi, který chytrou přihrávkou za obranu vysunul Portycha, který se opět ocitl sám před brankářem a střelou po zemi dává vyrovnávací gól 1:1. Ve 28. minutě faulovali Kotcheru, který získal výhodu, odcentroval na Portycha, ten vystřelil na branku Braníka. Fajt míč vyrazil před sebe, ale bohužel nikdo z našich hráčů nedobíhal a pro míč si Fajt v klidu došel. Ve 38. minutě střílel Dongmo z otočky, ale jeho střela je tečovaná a Kouba nemá žádné problémy.

Ve 48. minutě jsme kopali přímý volný kop cca ze 30 metrů. Míče se ujal M. Černý. Míč rozehrával fikaně pod zdí Braníka, ten se dostal před brankáře Fajta, ale nikdy však nedokázal zakončit. V 56. minutě Braník nastřelil břevno po závaru v našem pokutovém území, následný pokus o dorážku Dongma byl zahlášen ofsajd. V 62. minutě se znovu dostal před naši branku Silovský, ale Kouba včasným vyběhnutím po skluzu míč uloupil a následný závar řešil Bous do zámezí. V 68. minutě šel Silovský sám na Koubu, ten jasně a evidentně fauloval skluzem (nohama dopředu) Koubu, protože mu míč utekl, ale rozhodčí faul nepíská a míč tedy prolezl pod Koubou, který se svíjel v bolestech a do prázdné branky dokopával Zeman 1:2. (Rozhodčí tuto akci zdůvodnil tím, že Landa s Jíchou faulovali před velkým vápnem a tím rozhodili rovnováhu Silovského, který následně padl, jak jsem již zmiňoval nohama napřed, a stejně by pískl penaltu, která by však být neměla, protože faul byl jednoznačně před vápnem.) Toto nás opravdu nabudilo a nechtěli jsme dát 3 body Braníku zadarmo. Kučera se vytáhl ze stopera, vzadu zůstala obrana jen ve třech. To se nám vyplatilo a v 79. minutě centroval před branku Landa na Tichého, který si ve vzduchu na 3 dotyky s míčem poradil a vstřelil vyrovnávací gól 2:2. V 86. minutě se Zeman dostal před naši branku, ale Kouba znovu fantasticky skluzem vyrazil. V 87. minutě se dostal do šance talentovaný Horálek, kdy šel sám na branku, po vzájemném souboji s obráncem, ale nad koncovkou až moc přemýšlel a míč chtěl umístit k levé tyčce, ale bohužel míč šel mimo.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 6. kolo, neděle 25.9.2011, 16:30

FC Zličín 2:2 ABC Braník

Branky Portych, Tichý - Dědic, Silovský
FC Zličín Kouba - Rabas, M. Černý, Kučera, Bous - Kotchera, Landa, D. Černý, Tichý - Portych (Horálek), Nožička (Jícha)
ABC Braník Fajt - Novák (Žárský), Kuba, Petz, Silovský - Hubička, Dědic, Olmr, Somr (Zeman) - Dongmo Kuete, Tran Huy Hung
Rozhodčí Trska - Vlček, Vojnovič
Diváci 40
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Kouba Lukáš 90 2 0 0
Černý Daniel 90 0 0 0
Bous Marek 90 0 0 0
Kučera Luboš 90 0 0 0
Rabas Tomáš 90 0 0 0
Landa Martin 90 0 0 0
Jícha Ondřej 29 0 0 0
Nožička Martin 61 0 0 0
Tichý Jan 90 1 0 0
Horálek Petr 12 0 0 0
Kotchera Filip 90 0 0 0
Černý Marek 90 0 0 0
Portych Daniel 78 1 0 0
Domácí Hosté Výsledek
Sokol Stodůlky AFK Slavoj Podolí Praha 0:3
SK Horní Měcholupy FK Meteor Praha VIII B 3:2
FC Háje Jižní Město FSC Libuš 0:2
FK Bohemians Praha SK Střešovice 1911 4:1
Loko Vltavín SK Union Vršovice 3:6
FC Tempo Praha FK Dukla Praha B 2:2
Junior Praha FK Admira Praha 0:5