Netradiční zápas na Tempu

Zápas na který jsme museli vstávat pomalu v šest hodin ráno se nám až na výsledek povedl. Trenér nás pochválil za nasazení a hodnotil zápas jako nejlepší odehraný v této sezóně. Jak to vlastně vypadalo a jaký průběh mělo utkání:

Prvních dvacet minut jsme soupeři byli víc než rovnocenným soupeřem .Bohužel gól, který padnul v této minutě utkání po nedůrazu v osobním souboji z dobrých třiceti metrů nákopem hráče za který by se nemusel stydět ani dospělý chlap ( on to totiž chlap byl ) a bylo to 1 : 0. Druhou branku jsme dostali těsně před odchodem do kabin a bylo to 2 : 0. Do druhého poločasu nám ubylo mnoho sil a soupeř, který byl silnější, větší a hlavně mužnější vstřelil v rychlém sledu tři branky a bylo dobojováno 5 : 0 .

Hodnocení vedoucího mužstva:

To co jsem zažil dnes na TEMPU se mě opravdu ještě nestalo. Zápis o utkání mě nebylo umožněno napsat normálně někde na stole, ale zbyla na mě popelnice do které zrovna neustále někdo chtěl něco hodit. Do utkání nastoupili evidentně starší hráči než je ročník 1994 a při prohlídce registrací o poločase jsem dostal do ruky fotky osmiletých dětí a na hřišti běhali 180 cm vysocí fotbalisti. Pokud byli všichni ročník 1994 jak stojí v zápise, tak bych rád věděl čím je na Lhotce krmí? Mám doma tři kluky a docela by se mě to hodilo. Po utkání mě bylo hroženo rozbitím hlavy flaškou a fyzickou likvidací. Kdo umí trošku přemýšlet, tak mu lehce dojde proč tak TEMPO touží po výhrách za každou cenu. Starší žáci B jsou ve druhé třídě skupiny A po třech zápasech na prvním místě bez prohry se skórem 19 : 0. Prostě a jednoduše cíl je béčko dostat do první třídy a áčko do přeboru. Budiž jim to přáno. Jinak pochvala všem hráčům na hřišti. Bojovnost nikomu nechyběla a že se nedá hrát proti tak vyspělému mužstvu to nám bylo jasné hned při pohledu na rozcvičující se mužstvo TEMPA. Kluci nic se neděje hlavy vzhůru a jedeme dál.

Sestava: Eloy – Landa, Markovský, Pacoň (Vlček), Rabas – Krautstengel, Neužil, Dvořáček (Černý), Dvořák (Roztočil) – Novosad, Uvízl

FC Zličín – FC Tempo 0:5 (0:2)