Nervy do poslední minuty utkání

Háje hned v úvodu utkání zahrozili nebezpečnou střelou do tyčky, ale přísloví "nedáš, dostaneš" se vyplnilo a my vstřelili úvodní gól. Pak už jen Háje dotahovali skóre a výsledek hrál pro nás. Vyhráli jsme tedy trochu se štěstím 4:6.

Háje hned v úvodu utkání zahrozili nebezpečnou střelou do tyčky, ale přísloví

Ve 3. minutě chaos v naší obraně s několika pokusy o střelu končí střelou Martináka z vápna do tyče Koubovy branky. Ve 4. minutě přímý volný kop kope Kučera před branku a po malém závaru před brankou Hájí střílí do prázdné branky úvodní gól Landa 0:1. V 6. minutě krásná střela Nováka, kterou v pádu Kouba likviduje. Ve 13. minutě Nožička střílí bez přípravy z cca 20 metrů, ale vysoko nad branku Hájí. V 15. minutě hrubka Černého, míče se zmocnili po špatné přihrávce Háje a z velkého vápna střílí mimo Martinák. V 16. minutě rohový kop Jíchy, kterým nebezpečné protáhl golmana Hájů, následně bez užitku další 2 rohové kopy. V 17. minutě výkop golmana zpracovává Jícha, který nachází Portycha, který střelou k levé tyči zvyšuje na 0:2. Ve 22. minutě se míče zmocnili Háje, naší levou stranou snadně prošli až k naší brance, kde jejich centr byl schopen Kouba za pomoci Kučery a Svobody zlikvidovat. Ve 25. minutě Kouba z vlastní půlky vyvezl míč, na pravou stranu přihrál Kotcherovi, který střílí, golman v leže míč jen vyráží před sebe, odkud snad do prázdné branky doráží Nožička 0:3. Ve 35. minutě Kouba před pokutovém území fauluje a dostává žlutou kartu, následný přímý volný kop Doksanského jdoucí do šibenice Kouba výtečně vyráží. Ve 41. minutě po laxním přístupu naší obrany se prosazuje Doksanský, který snižuje na 1:3 obloučkem z velkého vápna, na který Kouba nedosáhl. Ve 44. minutě série prohraných soubojů vyústil v centr Hájů z pravé strany a následnou hlavičku Martináka, která naštěstí míří vysoko nad.

Ve 48. minutě centr z levé strany a hlavička Faměry 2:3. V 50. minutě roh Hájů a hlavička z malého vápna Paszyce jde těsně vedle levé tyčky. V 51. minutě přímý volný kop Hájů - Doksanský střílí přes zeď k tyči - Kouba opět vyráží. V 53. minutě hrubý chyba obrany, promáchnutí Kuřery a nedostatešné vyražení Kouby a Martinák napodruhé vyrovnává do prázdné branky 3:3. V 54. minutě Martinák sám před Koubou, naštěstí střílí vysoko nad z otočky. V 57. minutě dostal Doksanský míč za obranu na hraně ofsajdu, ale jeho střela zablokována Koubou. V 59. minutě přímý volný kop po faulu Kotchery, Martinák hlavičkuje na naši branku, těsně nad břevno. V 64. minutě Portych dostává míč od Landy za obranu, vyčká si na pohyb golmana a lobem dává na 3:4. V 67. minutě Portych přihrává Nožičkovi, ten z první Kotcherovi, který bohužel nedokáže zpracovat a dostává se do zámezí. V 70. minutě chyba zálohy, sám před Koubou opět Martinák - Kouba vytahuje na rohový kop. V 81. minutě Kotchera dostává míč za obranu, nezištně přihrává na hranu ofsajdu Portychovi, který zvyšuje na 3:5. V 84. minutě Hančl po propadnutí levé strany obrany se dostává k míči a napříč střelou překonává Koubu 4:5. V 88. minutě Portych v souboji na levé straně získává míč - jde do vápna, přihrává před branku Kotcherovi, který střílí - 4:6.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 13. kolo, neděle 13.11.2011, 14:00

FC Háje Jižní Město 4:6 FC Zličín

Branky Faměra, Doksanský, Martinák, Hančl - Portych 3x, Kotchera, Nožička, Landa