Nepřesná koncovka nás připravila o tři body

V neděli 5.6.2022 jsme v rámci 24. kola Pražského přeboru staršího dorost hostili druhý celek tabulky, mužstvo SK Zbraslav.

Do zápasu jsme nastoupili sebevědomě hrát kombinační fotbal. Od první minuty jsme jasně lepším soupeřem a po 20.min už jsme měli vést, tak 3-0 a mohlo být po zápase. Bohužel naše nekvalita v zakončení, občas už si klepala na čelo, jak nejsme schopni dát gól! Nakonec se usmálo štěstí a ve 39.min dáváme přece gól ze stupňujícího tlaku na 1-0. Autorem branky byl Holas. Do kabiny odcházíme spokojenější. Do druhého poločasu nastupujeme pomalejším tempem. Poté, ale přijde další vlna šancí! Po nějakém čase přichází sporná situace, kdy rozhodčí píská faul na našeho hráče, ale my to vidíme spíš opačně! Dostáváme pak z toho branku ze standardní situace v 63.min na 1-1.

Tímto výsledkem dopadl i konec zápasu. V zápase jsme mohli dát vyloženě přes pět branek a více. Dáme z toho jednu a to ke všemu do prázdné branky. Nejsem spokojený s naší koncovkou, protože tohle bylo opravdu už na pováženou! S herním stylem zase spokojený budu i přesto hořkost z výsledku jsem dost zklamán. Tohle si musíme vyříkat v kabině a do tréninku zapracovat nedostatky z tohoto zápasu, co jsme viděli.  Blíží se konec sezóny a máme před sebou poslední dvě kola. Určitě chceme sahat po všech 6 bodech! Budeme v posledních týdnech dělat maximum na tréninku, abychom to mohli zlomit a zvítězit v zápase.

Děkujeme všem těm, kteří nás přišli podpořit!

FC Zličín : SK Zbraslav  1:1 (1:0)

Branka FC:  39. Holakovský

Sestava FC :  Vondrák  – Koutecký (83. Temertzidis ), Pešek, Sojka (73. Pavelek), Forejtek, Tuháček, Loskov (73. Šilhán), Dresher, Jiras(83. Ehrenberger), Petrák, Holakovský.

Trenéři : Odvárka, Fryček.