Nepovedený druhý poločas

V dalším kole jsme přivítali na našem hřišti mužstvo ze Střížkova, místní Bohemians. Stejně jako v minulém kole se jednalo o jeden nejsilnější team soutěže.

Chtěli jsme zopakovat výkon z minulého kola, kdy jsme předvedli velice dobrý výkon a sahali po bodech v zápase se silnou Aritmou. Zapas začal opatrně a hrálo se od vápna k vápnu. Hosté nám postupem času  začali ukazovat, proč jsou na druhém místě tabulky a začali mít převahu. Jejich kombinace ale končila na naších kopačkách a vysoké centry do vápna jsme také dobře eliminovali. Jak se nemohli prosadit hosté, tak nám se to povedlo ve 22 min. kdy se nám podařilo využít rychlý brejk- 1:0.  Vstřelená branka nás povzbudila a hosté byli ještě více zaskočeni. V této fázi zápasu se hra vyrovnala a znovu jsme ohrožovali branku hostí. Změna skóre přišla ve 30 min. když si na dobře zahraný roh Hellerem naběhl Bartoška a nekompromisně pod břevno zavěsil 2:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Druhý poločas začal velkým tlakem hostů, kteří se nechtěli smířit s prohrou na Zličíně a hlavně naším bezkrevným výkonem. Během 17 minut druhého poločasu jsme celkem čtyřikrát inkasovali a o osudu zápasu bylo rozhodnuto!!! V 59. Min hosté přidali ještě jednu branku na 2:5. V 64. Min snížil Janouch na konečných 3:5. Je to velká škoda, ale za to,co jsme předvedli během úvodních 20. Min druhé půle si ani nic jiného nezasloužíme. Soupeř byl fotbalovější, ale když jsme hráli, co jsme si řekli ,tak jsme úspěšně odolávali, bohužel jsme to nevydrželi celý zápas. Stále se máme co učit a zlepšovat !!!

2.třída sk.C, 18. kolo, sobota 11.5.2013, 08:45

FC Zličín 3:5 FK Bohemians Praha