Nedisciplinovanost nejstaršího hráče dorostu

Tento zápas by se ani nedal nazvat fotbalem. Několik nepřesností, nedůsledností a nedisciplinovanost hráčů znamenala vyloučení Jíchy a spousta zbytečných žlutých karet za řeči. Nejhorší zápas této sezóny, ale nadruhou stranu drahocenná výhra.

Ve 2. minutě běžel sám Kotchera na branku a dokázal vystřelit, ale pouze do brankáře. V té samé minutě běžel po lajně Zatkal nikým nehlídaný a vystřelil do protipohybu Kouby a první branka byla na světě 1:0. Ve 4. minutě ztráta míče Vltavínu ve středu hřiště a Nožička nabízel šanci Tichému, ale Tichý míč bohužel nestačil doběhnout. V 5. minutě Portych nakopl balon ze středu hřiště na velké vápno, kde si nabíhal Nožička, ale míč mu ukradl brankář Helešic. V 7. minutě přímý volný kop Jíchy ze střední vzdálenosti, jeho střela však letěla pár centimetrů nad břevnem. V 11. minutě přímý volný kop Jíchy z levé strany na hlavu Tichého, ale míč letěl nad břevno. Ve 14. minutě stejná situace - Jícha rozehrál přímý volný kop na hlavu Tichého a ten nekompromisně do protipohybu brankáře střílí gól 1:1. V 17. minutě přímý volný kop Jíchy ze středu hřiště na hlavu Kučery, ale míč se odrazil zpět před velké vápno, takže šance byla zmařena. V 18. minutě rohový kop Kotchery, bohužel se nikdo nenabídl a míč proletěl vápnem na druhou stranu. V 19. minutě Rabas krásně vystřelil z 25 metrů na branku, ale brankář neměl problém míč chytit. Ve 20. minutě aut Kotchery na Portycha, míč si poslal do velkého vápna, ale nedoběhl ho. Ve 21. minutě přímý volný kop Jíchy, míč se odrazil od obránce na velké vápno, kde stál Kotchera a ten se snažil odcentrovat, ale nepodařilo se mu to. Ve 22. minutě se dostal ke střele i Vltavín, ale střela letěla nad branku Kouby. Ve 26. minutě přihrál Zatkal Bartákovi, ten vystřelil, ale střelu zblokoval Kučera na rohový kop, ze kterého poté nic nebylo. Ve 27. minutě střela Vltavínu na Koubovu branku, ale byla nepřesná. Ve 28. minutě poslal Zatkal nebezpečný centr do vápna, ale jeho plán zmařil Kučera krásným obranným zákrokem. Ve 29. minutě přímý volný kop Jíchy, jeho střela letěla krásně po zemi k tyči, ale golman byl připraven. Ve 30. minutě běžel Opfolter sám na Koubu, ale Kouba mu míč vzal. V té samé minutě vystřelil Tichý na branku Vltavínu, ale pouze mimo brankovou konstrukci. Ve 31. minutě Kotchera překličkoval téměř celé hřiště, dokázal vystřelit, ale jeho střelu brankář vyrazil na rohový kop. Ve 35. minutě se dostal Portych do slibné šance, kdy byl jeden a jednoho, přehodil brankáře, ale netrefil branku. Ve 36. minutě se dostal do šance Vošahlík, ale Kučera opět bezvadným zákrokem míč srazil na rohový kop. Ve 37. minutě Kouba vyběhl z brankové čáry, šel si pro míč, ale míč stále neměl pod kontrolou, útočníci ho atakovali a také míč získali. Z následné šance se nic závažného nestalo. Ve 39. minutě krásně kombinoval ve středu hřiště Kotchera s Portychem, Kotchera se dostal do velkého vápna, kde byl následně zfaulován a vznikla z toho penalta. Penaltu proměnil Nožička 1:2. Ve 40. minutě si Tichý všiml vyběhnutého brankáře a vystřelil ze 30 metrové vzdálenosti, ale netrefil branku. Ve 41. minutě Vltavín rychle rozehrál přímý volný kop na Opfoltera, který dokázal vystřelit, ale střela mířila mimo. Ve 43. minutě Kotchera z 20 metrů vystřelil dělovku na branku a brankář měl veliké problémy se zpracováním míče a nakonec míč skončil v zámezí.

Ve 46. minutě Kotchera rozehrál přímý volný kop, jehož rána letěla k tyči, ale brankář opět chytil. V 51. minutě Barták vystřelil ze 30 metrů k tyči a Kouba opět nepochopitelně míč nechytá 2:2. V 54. minutě Bous vystřelil ze 30 metrů, ale brankář míč chytil. V 56. minutě Opfolter opět ohrozil naši branku, ale z velkého vápna nebyl schopen trefit se mezi tyče branky. V 57. minutě Tichý přihrál Kotcherovi do velkého vápna, Kotchera vystřelil, ale míč se odrazil na rohový kop od obránce. V 61. minutě Kotchera kombinoval s Jíchou na pravé straně, Kotchera odcentroval, brankář míč vyrazil před sebe, dorážel Jícha, míč se opět odrazil před branku a Portych z jednoho metru přestřelil branku. V 62. minutě Portych individuálně na branku, vystřelil, ale mimo brankovou konstrukci. V 63. minutě přímý volný kop Jíchy na branku, ale brankář vyrazil. V 68. minutě obdržel Jícha druhou žlutou kartu po menší potyčce s protihráčem a musel opustit předčasně hřiště. V 72. minutě Kotchera nacentroval míč před branku, kde stál Portych a dokázal vstřelit vítězný gól. V 76. minutě Barták centroval do malého vápna, kde stál útočník, ale míč netrefil tak jak to určitě chtěl a střela mířila mimo. V 79. minutě Tichý střílel z velkého vápna, ale nad brankovou konstrukci. V 80. minutě přímý volný kop Kučery na Tichého, který vystřelil, ale střela byla opět nepřesná. V 82. minutě střílel Rabas z velkého vápna, ale netrefil branku. V 85. minutě běžel sám na branku Károlyi, ale jeho šanci zmařil Kouba pohotovým vyběhnutím. V 88. minutě Zatkal vystřelil na branku, ale nepřesně. Zápas tedy skončil těsně 2:3.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 15. kolo, neděle 27.11.2011, 13:00

Loko Vltavín 2:3 FC Zličín