Naše trápení pokračuje…

V neděli 8.11.2015 jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu podzimní části. Tentokrát jsme nastoupili proti béčku Aritmy.

Po nevydařeném výkonu v minulém kole jsme chtěli odčinit náš herní výpadek hned v tomto zápase.  Bohužel realita byla opět odlišná od našich představ. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od první minuty jsme si získávali územní převahu. První větší šanci jsme měli v 10.min.,když šel míč po naší pravé straně po ose Bartoška, Vitarigov který zatáhl míč k lajně, ale jeho přihrávku nedokázal ani na 2x zakončit Urlas ! O chvilku později jsme měli možnost standartní situace zpoza vápna, ale střela skončila na zdi hostů. Další šanci jsme měli v 17. min. když se uvolnil z levé strany Berky, který byl faulován. Výhody ,, standardky“ se ujal Mattes, ale jeho zakončení bylo nepřesné. I nadále jsme byli více na míči, ale opět nás srážela naše nepřesná kombinace a nedůraz před a ve vápně. Jak se má nakládat s nabídnutou příležitostí nám ukázali hosté ve 27.min. Naši obránci udělali dvě chyby za sebou a nedokázali jsme zastavit rychýí brejk hostů. Na inkasované brance se podílel svým nedůrazem  i náš gólman – 0:1. O dvě minuty později se dostal do brejku Vitarigov, ale svojí šanci nezužitkoval.

O přestávce jsme hráče nabádali, aby se více tlačili do vápna  a nebáli se zakončení. Bohužel už po pěti minutách druhého poločasu jsme prohrávali o dvě branky. Hosté zahrávali rohový kop ( špatně vyřešený od naší defenzívy ). Odražený míč jsme nebili schopni uklidit do bezpečí a tak hostující hráč měl dostatek času na střelu k tyči, na kterou neměl střídající gólman Novák šanci dosáhnout 0:2. Výsledek krutý, ale taková je naše současná realita ! Vrchol naší marnosti přišel ve 41.min. kdy jsme nebyli schopni trefit ani prázdnou branku ! V následujících dvaceti minutách jsme měli šance, do kterých se postupně dostali Karták, Hnízdil, Šibrava, Mattes a Urlas, ale bohužel brankové využití bylo nulové ! Naše naděje přišla v 64.min. kdy se  po rohu  odražený míč dostal k Hnízdilovi, který střelou nahoru k tyči snížil na 1:2. Branka nás nabudila, ale větší brankovou příležitost jsme si díky i naší nepřesnosti ani nevytvořili. Co dodat ? Naše herní i výsledkové trápení pokračuje ………….

1.A třída skupina B, 10. kolo, neděle 08.11.2015, 09:30

FC Zličín 1:2 SK Aritma Praha B