Naše herní mizerie pokračuje …….

V dalším kole jsme zajížděli na nedaleké hříště do Radotína, který je náš soused i v tabulce.

V zápase jsem očekával zlepšený výkon, protože po trapném výkonu z minulého týdne bylo co napravovat. Bohužel po zápase musím konstatovat, že žádné velké zlepšení na hřišti nenastalo ! Od začátku se hrálo velice opatrně, bez šancí ani na jedné straně a s mnoha nepřesnostmi. Jak čas běžel, byli to domácí, kteří se dostali na dostřel naší branky, ale nic vážného z toho nebylo. Až přišla 11 min. a naše velké zaváhání ve středu hřiště, po kterém zůstala k naší bráně ,,dálnice“ a pro domácího hráče již nebyl problém otevřít skóre křižnou střelou na zadní tyč 1:0. Paradoxně inkasovaná branka nám pomohla a najednou jsme si dokázali i pořádně přihrát! V této fázi zápasu jsme začali být více než vyrovnaným mužstvem domácím. Naše šance přicházely zejména po standartních situacích. I domácí měli dvě velké šance, ale Tomáš v brance nás skvěle podržel. Když už se zdálo, že první poločas skončí naší jednobrankovou ztrátou, zahrával ve 33 min. rohový kop Hnízdil, na ten si naběhl Muller a hlavou prostřelil vše, co bylo v cestě – 1:1. Tak skončil i první poločas

Obraz hry ve druhém poločase byl podobný té první a tak jak běžel čas, bylo jasné kdo dá vedoucí branku bude mít vítězství blíže. Domácí dělali chyby a my také ! Bohužel naše střelecká nemohoucnost byla ( stejně jako na Zbraslavi ) do očí bijicí. Když už jsme se dostali do zakončení, tak to byla pohodová práce pro domácího gólmana. O výsledku zápasu se rozhodlo v závěru zápasu. V 62 min. jsme nedokázali pohlídat náběh domácího hráče, který se lehce dostal za obránce a pěknou střelou dal  na 2:1. Tato branka nás srazila ……..během pěti minut jsme inkasovali ještě dvakrát a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Máme za sebou dva zápasy, které jsme absolutně nezvládli a teď nás čekají dva zápasy s mužstvy z čela tabulky !!!

I. třída sk. A, 19. kolo, sobota 12.5.2012, 15:00

SC Radotín 4:1 FC Zličín