Náročný program se skvělými výsledky.

Přinášíme krátké hodnocení z dalších dvou kol 1.třídy staršího dorostu, který si i nadále drží neporazitelnost v soutěži !!!

Přinášíme krátké hodnocení z dalších dvou kol 1.třídy staršího dorostu, který si i nadále drží neporazitelnost v soutěži !!!

17.kolo – SK Aritma B  : FC Zličín 0:4 (0:2)

Na Aritmě nás čekal snaživý domácí team, který nás v podzimním zápase hodně potrápil. Jinak tomu nebylo ani v jarní odvetném utkání. I přes brzké vedení, kdy se již ve 3.min. prosadil hlavou Bartoška a v 10.min. Jirůšek jsme v zápase nepodali dobrý výkon. Místo, abychom využili vývoj zápasu v náš prospěch a hráli kombinační fotbal, byl opak pravdou. Hodně míčů jsme ztráceli naší nepřesností a tím domácím nabídli několik velice slibných příležitostí, které naštěstí Patrik vyřešil!  Náš nepovedený výkon bohužel pokračoval i v druhém poločase, sice jsme se dvakrát prosadili střelecky ( Jirůšek a Latowski), ale spokojenost s předvedenou hrou být zdaleka nemohla…. Asi už mužstvo myslelo na semifinále poháru….                                                               

Branky : Jirůšek 2x, Bartoška, Latowski.

Sestava :Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava, Vinš(62. Banu), Šída, Sochor, Zima, 46. Kolář, Jirůšek(77. Latowski).

18.kolo  - FC Zličín : Olympia Šeberov 12:2 (5:1)

Zápas, který od začátku neměl moc velkou kvalitu skončil dvouciferným výsledkem a to ještě mnoho šancí jsme nevyužili. Střelecky se prosadil Karták, jehož některé branky byli skutečně krásné a nováček Banu, který ještě mnoho šancí neproměnil. K zamyšlení spíše stojí dvě branky, které jsme obdrželi …!!! Jinak asi nemá cenu zápas více komentovat…

Branky :  Karták 5x, Banu 3x, Votava, Šída, Kolář, Veverka.

Sestava : Tomáš – Žídek, Bartoška, Šída(55.Veverka) Votava(46. Suchánek), Karták, Sochor,  Zima, Banu, Kolář (65. Jirůšek).