Na trávník nastoupilo zcela jiné mužstvo

Název mluví za vše. Nastoupili jsme jako jiné mužstvo. Využili jsme kombinací, které jsme dosud trénovali a vyšlo nám to. Zápas měl plynulý průběh, góly však padaly v první půli.

Ve 3. minutě se dostal míč k Landovi, který neváhal a pokusil se překvapit brankáře Chrastila, který stál velice neobvykle vysunutý před brankou. Míč letěl kousek vedle levé tyče. V 5. minutě dostává Kotchera míč za obranu Střešovic, z úhlu sám na brankáře, střílí pod břevno, golman vyráží a obránci odkopli míč do bezpečí. V 6. minutě byl D. Černý na malém vápně a nebyl schopen rychle vystřelit - zahozená šance. V 8. minutě rychle rozehrál aut Jícha na Maxmiliána, který přihrál na Landu, míč měl přímo proti noze, vystřelil z první, ale míč letěl nad branku Chrastila. V 11. minutě přichází první gólový moment. Landa přihrál na Jíchu, který sklepl míč Kotcherovi a ten vystřelil pod brankářem a vstřeluje gól 1:0. V 17. minutě Kotchera přihrál D. Černému, který založil akci po pravé straně, vše na jeden dotek, Černý se dostal do vápna, přihrál Maxmiliánovi a ten z první vystřelil a překvapil brankáře 2:0. Ve 20. minutě dostal šanci od Jíchy Landa, který zatáhl míč k pravé lajně, nacentroval do malého vápna, kde stál Maxmilián a ten hlavou minul branku. Ve 22. minutě se Jícha snažil ve velkém vápně vystřelit, obránce jeho střelu zablokoval, ale míč se dostal opět k Jíchovi, který nahrává osamoceném D. Černému, který střílí a zvyšuje na 3:0. Ve 26. minutě Landa nakopl míč za obránce, míč se dostal k Maxmiliánovi, který se dostává z levé strany do vápna, snaží se přelobovat vybíhajícího golmana, ten míč škrtá, ale i tak míč končí v síti 4:0. Ve 29. minutě Hornof vystřelil ze 30 metrů na Koubu, ale doprostřed branky, takže Kouba neměl problém míč chytit. Ve 31. minutě Jícha se vyhnul ofsajdové pasti, dostal míč za obranu, dostal se až do pokutového území, kde obehrál jednoho z obránců, přihrává Landovi, který vystřelil z první nad branku. Ve 36. minutě Střešovice nastřelili tyč. Ve 44. minutě Maxmilián přihrál z levé strany na Jíchu, který z otočky vystřelil nad branku.

V 51. minutě nedokázal Kučera odkopnout míč, Zvolenský vystřelil, Kouba vyrazil před sebe a následná dorážka od Rampacha šla vedle. V 52. minutě vyslyšel Landa Kotcheru, který si nabíhal sám na branku, dostal přihrávku a zvýšil skóre na 5:0. V 55. minutě Střešovice rozehrávali přímý volný kop z levé strany od rohového praporku do vápna, Kotchera odhlavičkovává pryč a Voves z první střílí nad Koubovu branku. V 62. minutě Gorgadze vystřelil lehkou střelou na Koubu, který bez problému chytá. V 69. minutě dostal Maxmilián pas za obranu na rohový pokutového území, do následného centru se hlavou položil Tichý, ale bohužel branku nevstřeluje. V 72. minutě Jícha běžel sám na brankáře, velmi tvrdě pálí na branku Střešovic, golman vyráží na boční síť. Z následného rohového kopu hlavičkoval Tichý, míč od břevna padl diskutabilně na brankovou čáru a míč rychle polapil Chrastil. V 83. minutě běžel znovu sám Jícha na brankáře, ale z velkého vápna střílí jen do rukou vyběhnutého golmana. V 84. minutě Střešovice znovu zahrozili a jeden z jejich hráčů vystřelil do boční sítě.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 8. kolo, neděle 09.10.2011, 16:00

FC Zličín 5:0 SK Střešovice 1911