Na Suchdole drama až do konce

V pátek cestovala Mladší přípravka na pěkné hřiště do Suchdola, který nás na podzim porazil a my jsme mu to chtěli vrátit.

První dvě čtvrtiny jsme na soupeře vlétli a sázeli jeden gól za druhým. Třetí čtvrtinu přišel nepochopitelný „blackout“ celého týmu. Úplně jsme přestali hrát, běhat, nabízet se, koncentrovat se na zápas. V tu chvíli jsme byli na ručník! Všichni hráči vypadli z role a soupeř téměř dorovnal stav.

Před čtvrtou čtvrtinou jsem musel zvýšit hlas, protože takhle to opravdu nešlo! Kluci se jakž takž vzpamatovali a zápas dovedli do vítězství, ale výkon to nebyl dobrý.

Střelecky zářil Kuba Křovák, ale herně podal velmi slabý výkon, většinu branek dosáhl z předbrankového prostoru, kam mu míč dostrkali spoluhráči, ale sám moc toho pro ně nevymyslel.

Dobrý herní výkon, ale horší střelecký, předvedl Áda Křovák, který bojoval o každý míč a dovoloval si kličky proti soupeři.  Filip Mencl zahrál velmi dobře, hlavně jeho přihrávky byly cílené do šancí. Ještě bych chtěl pochválit Filipa Koleva, gól sice nedal, ale hrál v podstatě za dva, protože Dan Jirsa se svou šancí hrát naložil po svém, a víceméně přijel na výlet. Kolda se vracel a pomáhal obraně a pak už nebyly síly na útok. Výhra 16:12.

Sestava: Hrkel – Lukeš, Mencl, Křovák A., Křovák J. – Spirin, Wolfschütz, Jirsa, Kolev