Na soupeře jsme nestačily

Na domácí, kteří byli posíleni o tři hráče z Ačka naše oslabená sestava nestačila a zaslouženě jsme odešli poraženi.

Již před zápasem bylo jasno, že nás bez čtyř hráčů nečeká nic lehkého. Bohužel nakonec to dopadlo tak, že na střídáni nebyl nikdo a tak kluky čekal těžký zápas pod paprsky nedělního slunce. Od úvodního hvizdu se domácí do nás pustili a naši hráči byli pod tlakem a během 10 minut se jím podařilo s naším velkým přičiněním vést 2 : 0. Pak se hra začala postupně vyrovnávat a výsledkem našeho snažení byla pouze nastřelená tyč.Bohužel před poločasem jsme po zaváhání při standartní situaci inkasovali potřetí. Do druhého poločasu jsme nastupovali se snahou o zodpovědnou defenzivu a v brejcích se pokusit o zkorigování výsledku. Hra se přelévala od vápna k vápnu, ale bohužel do zakončení jsme se skoro vůbec nedostali. Zato zkušení domácí útočníci, ještě dvakrát dokázali využít skulinek v naší otevřené obraně. I když výsledek neodpovídá dění na hřišti a je pro nás krutý, domáci vyhráli zcela zaslouženě. I přes tuto porážku, bych chtěl kluky pochválit za snahu a nasazení, kdy zejména ti mladší podali velice kvalitní výkon.