Na rozloučenou zasloužené vítězství !

V posledním kole jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Střížkova, které stejně jako my také sestupuje.

Od začátku zápasu jsme měli převahu, kterou se nám bohužel nepodařilo vyjádřit brankově. Až ve 12. min zahrával trestný kop Muller a jeho střela skončila pod břevnem hostujícího brankáře. I nadále se hrálo pod naší taktovkou, ale naši mladí útočníci nedokázali své příležitosti využít. Před přestávkou jsme po naší standardní situaci nastřelili spojnici tyče a břevna a tak se šlo do kabin s jednobrankovým vedením.

Nástup do druhého poločasu byl z naší strany velmi vlažný a tak hosté byli v této fázi aktivnější a dostali nás pod tlak. Naštěstí jejich dvě příležitosti zůstaly nevyužity. Mužstvo opět zabralo a větší aktivita již byla na naší straně. Sice jsme byli aktivnější, ale brankově jsme se neprosadili a tak zápas skončil naším zaslouženým vítězstvím.

Závěrem bych chtěl napsat pár řádků k naší jarní účasti : Náš cíl byl pokusit se zachránit 1 třídu, pro příští ročník který máme velice solidně poskládaný a věřím, že v soutěži by jsme se pohybovali v horní části tabulky ??? Bohužel se tak nestalo a o jediný bodík bohužel sestupujeme …..:-( . Když si, ale zpětně promítnu zápasy, kde nám body utekly v posledních minutách ( s PSK v 51. min dostáváme na 1:1, ve Střešovicích ve 48. min dostáváme na 1:0, Bránik ….) tak můžeme nadávat jen sami sobě.. Bohužel je to pryč a naším úkolem bude se pokusit o postup co nejdříve. Ještě jednou bych chtěl všem hráčům a rodičům poděkovat za snahu a podporu, kterou pro klub odvedli- DÍKY.