Na PSK jsme hráli bez zájmu a laxně…..

V posledním kole, jsme zajížděli na hřiště Strašnického PSK . Náš cíl byl bodovat a přezimovat na třetím místě podzimní tabulky. Bohužel, ale naše odhodlání zůstalo jen v kabině.

V posledním kole, jsme zajížděli na hřiště Strašnického PSK .  Náš cíl byl bodovat a přezimovat na třetím místě podzimní tabulky. Bohužel, ale naše odhodlání zůstalo jen v kabině.

Od úvodu zápasu se hrálo hodně opatrně se snahou neudělat chybu. Šancí bylo na obou stranách minimálně  a když nějaká vznikla  nebylo to z přečíslení, ale po individuálních chybách. Když už se nějaká šance naskytla, tak vždy vynikli brankáři, kteří chytali velice spolehlivě. Jak čas běžel, tak domácí začínali získávat mírnou převahu v poli, kterou jsme jím umožnili díky mnoha nepřesnostem v naší hře !  Tolik nepřesností v naši hře, kdy jsme si nedokázali ani přesně přihrát,   bylo pro mě velkým zklamáním. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek ,  kopali domácí rohový kop a po našem nedůrazu přišla vedoucí branka domácích.

O přestávce jsem se snažil mužstvo probudit z útlumu, ale jak se později ukázalo , naše zlepšení se bohužel nekonalo. Obraz hry se moc neměnil, náš výkon byl nevýrazný. Přesto se nám podařilo vyrovnat. V 56 min. vybojoval míč Smetana a chytrou přihrávkou našel ve vápně Cvrčkovou, která se v těchto situacích moc nemýlí a nabídnutou šanci využila 1:1. Vyrovnávací branka nás povzbudila a chtěli jsme strhnout vedení na naši stranu, ale větší brankovou příležitost jsme si nevytvořili. V 65 min. se skvěle vyznamenal Masopust v naší brance, když reflexivně vyrazil střelu zblízka k tyči na roh. Po jeho rozehrání jsme opět byli před naší brankou velice chaotičtí, bez důrazu. Třikrát jsme měli míč na kopačkách a mohli odkopnout a zažehnat momentální nebezpečí. Bohužel ani jednou jsme to ne- udělali a po závaru domácí vstřelili vedoucí branku – 2:1 !!!    Korunu všemu nasadil mladičký rozhodčí, který ihned po rozehrání zapískal konec a tím zápas zkrátil minimálně o pět minut !!!  A tak poslední zápas skončil naší prohrou, která pro mě je velkým zklamáním. Přístup a nasazení většiny hráčů byl pro mě velkým zklamáním……………

fotky ze zápasu najdete ve fotogalerii

Odkaz na web soupeře  : http://pskunionpraha.rajce.idnes.cz/2012-11-17_MZ_FC_Zlicin_2_1_1_0_-_posledni_zapas_podzimu_2012/

 

1. třída sk.A, 11. kolo, sobota 17.11.2012, 10:30

PSK Union Praha 2:1 FC Zličín

Branky Cvrčková
FC Zličín Masopust - Bartoška, Šibrava, Smetana, Hnízdil ,,C", Kliment, Cháb, Zima, Stemberk, Cvrčková
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek