Na Mikulášském turnaji 4.místo

V sobotu jsme se zúčastnili Mikulášského turnaje mladších žáků, který se hrál na hřišti Motorletu v Jinonicích. Turnaje se zúčastnilo celkem osm mužstev.

V sobotu jsme se zúčastnili Mikulášského turnaje mladších žáků, který se hrál na hřišti Motorletu v Jinonicích. Turnaje se zúčastnilo celkem osm mužstev.

Za mrazivého, ale pěkného počasí jsme k prvnímu zápasu nastoupili proti mužstvu Kolovrat. Ve vyrovnaném zápase jsme vyhráli 1:0. V dalším zápase jsme nastoupili proti domácímu Motorletu a po vyrovnaném průběhu, se šancemi na obou stranách, remízovali 1:1. V dalším zápase nás čekalo mužstvo Řeporyj . V zápase jsme si s chutí zastříleli a vyhráli 7:0. Po těchto zápasech nás čekaly tři těžké zápasy se silnými soupeři. Bohužel ani jeden zápas jsme nezvládli. Ale postupně -  jako první nás čekalo Tempo. Zápas to byl vyrovnaný a opět bylo dostatek šancí na obou stranách. Bohužel pět minut před koncem jsme zaváhali v defenzívě a soupeř naší chybu využil – 0:1 a tak i zápas skončil. V dalším kole nás čekalo mužstvo Admiry, které je výkonnostně někde úplně jinde . Soupeř nás do ničeho nepustil a my jsme prohráli jednoznačně 0:4. Další těžký zápas nás čekal s Jiskrou Domažlice. A to ,co jsme předvedli v tomto zápase, se dá nazvat jen jako ostuda ! Celé mužstvo zápas odchodilo a soupeř si s námi dělal co chtěl. Prohra 0:3 je pro nás ještě přijatelná, protože jsme mohli inkasovat ještě vícekrát. V posledním zápase jsme hráli proti mužstvu Roztok a přes mnoho nepřesností, které jsme v zápase měli , jsme vyhráli 2:0. V celkovém umístění jsme nakonec obsadili  4.místo. Více mě mrzí, že jsme nedokázali sehrát vyrovnanější zápasy s mužstvy, které skončily v konečném pořadí před námi. Asi všichni jsme rádi, že už nás čekají jen dva volné tréninky a pak si od sebe odpočineme ….

Konečné pořadí :

  1. FK Admira Praha
  2. FC Tempo
  3. Jiskra Domažlice
  4. 4. FC Zličín
  5. SK Motorlet
  6. Sokol Kolovraty
  7. SK Roztoky
  8. FK Řeporyje

Fotky z turnaje najdete na adrese :

http://spartadubasik.rajce.idnes.cz/Turnaj_2012-12-08/