Na Kladně se nám výsledkově nedařilo

Na Kladně jsme odehráli 1. února turnaj, který zpestřili účastí 4 týmy z Ukrajiny (Lvov, Halychyna A, B, C).

Na Kladně jsme odehráli 1. února turnaj, který zpestřili účastí 4 týmy z Ukrajiny (Lvov, Halychyna A, B, C).

Herně jsme byli ve všech zápasech dobří, dařilo se nám kombinovat, držet míč i dobře napadat rozehrávku, dostávali jsme se do šancí ale nedařilo se nám je proměňovat. V prvnímí zápase proti Lvovu jsme přes výraznou převahu prohráli 2:1, když jsme po nepovedené rozehře našeho brankaře inkasovali 15 vteřin před koncem. Přesto musím Ondru pochválit, protože chtěl těžkou situaci řešit fotbalově. Druhý zápas jsme odehráli s týmem Motorletu A, první 4 minuty jsme Motorlet sevřeli na vlastní půlce, ale nedokázali žádnou z šancí proměnit, pak přišla ztráta, rychlý protiútok a gól. Hra se opět odvíjela na půlce soupeře, ale bez gólového efektu. V závěru Motorlet přidal druhou branku a vyhrál 2:0. Třetím soupeřem pro nás byl tým Halychyna A, který jsme herně i výsledkově přejeli 4:0. Jen vlastní střelecká nemohoucnoust nás připravila o více branek v síti soupeře. Čtvrté utkání se hrálo proti Přední Kopanině, naši hráči k zápasu přistoupili velmi, velmi vlažně a soupeř se rychle dostal do vedení 2:0. Jen díky výkonu Ondry Matějovského v brance to nebylo více, pak jsme v závěru však ožili a rychle srovnali na 2:2 bohužel, opět přišlo polevení a Kopanina se trefila potřetí a poslala nás tak do bojů o 7.-8. místo.

 

Do tohoto zápasu jsme dostali Chomutov, dle mého tým, který předváděl nejhezčí fotbal na turnaji, ale nedokázal ho výsledkově vyjádřit. Chomutov hrál výborně a nedal nám šanci.

 

Lvov – Zličín 2:1 Gól: Houdek

Motorlet A – Zličín 2:0

Halychyna A – Zličín 0:4 Góly: Komani, Jiras, Hodovanets, Pešek

Přední Kopanina – Zličín 3:2 Góly: Horyna, Pešek

Chomutov – Zličín 4:0

 

Pořadí:

  1. Mělník

  2. Motorlet B

  3. Motorlet A

  4. Lvov

  5. Halychyna B

  6. Přední Kopanina

  7. Chomutov

  8. Zličín

  9. Halychyna A

  10. Halychyna C

 

Sestava: Matějovský – Pešek, Jiras, Houdek, Horyna – Veverka, Posukan, Flieger, Klomínková – Hodovanets, Komani, Loskov, Šilhán.

 

Naším nejlepším hráčem byl Matěj Veverka.

 

Aleš Rosendorf