Na Junioru jsme si to sami zbytečně zdramatizovali

Ačko svůj povelikonoční mistrák odehrálo na Junioru, kde nás čekala malá a nedobrá umělka …

Před zápasem jsme věděli, žen jen rychlou a přesnou kombinací máme šanci uspět před brankou domácích. I vstup do zápasu nám vyšel a již ve třetí minutě jsme šli do vedení, když po pěkné kombinaci zakončil přesnou střelou Hnízdil 0:1. Bohužel vedoucí branka nás asi znervózněla a na našich kopačkách bylo hodně nepřesností jak v rozehrávce, tak v ofenzívě. Útočnici ,místo aby se tlačili na branku, tak jejich akce končily ztrátou u rohových praporků ! Domácí spoléhali na dlouhé balóny, které hledaly jejich šikovného útočníka, který hodně zlobil naší defenzívu. Naštěstí tři jejich velké šance, jsme přežili a když i naši útočníci byli ,,bezzubí“, skončil první poločas naším těsným vedením.

Vstup do druhé půle nám také vyšel a již po dvou minutách se trefil Zima 0:2. I nadále jsme hráli velice aktivně a vytvořili si tlak. Bohužel žalostná koncovka nás provázela po celý zápas a málem se nám to mohlo vymstít. Ale zpět, po zhruba 10 minutách využil závar ve vápně Hnízdil a zvýšil na 0:3.  Na mužstvo přišlo asi uspokojení a dojem, že se již nemůže nic stát. Naše hra byla najednou nepřesná a opět jsme začali ztrácet hodně míčů zejména v záloze.  Bylo deset minut do konce zápasu, když domácí kopali rohový kop, při kterém jsme nebyli důrazní a snížili na 1:3. Domácí ožili a naší nepřesností jsme domácí posadili na  ,,koně“. Po sérii asi tří rohů, které domácí mužstvo zahrávalo ,se pěkně trefil obránce domácích. Na jeho střelu z asi 25m. neměl šanci náš gólman dosáhnout  -2:3. Konec zápasu jsme naštěstí zvládli a již se nic nestalo. Málem se nám vymstilo naše laxní zakončení, kde chyběl vetší důraz a klid !!!

1. třída sk.A, 13. kolo, neděle 07.4.2013, 16:30

Junior Praha 2:3 FC Zličín