Na Čechii jsme nezaváhali

I náš druhý výjezd na hřiště soupeře skončil dobře a vezeme tři body.

Na Čechii jsme měli velice dobrý začátek  a již v 6. minutě jsme se ujali vedení, když se střelecky prosadil Urlas. Vedoucí branka nás povzbudila a i nadále jsme byli aktivní a vytvářeli si brankové příležitosti. Domácí hrozili jen z ojedinělých brejků a jeden, který byl zastaven jen za cenu faulu byl málem potrestán. Naštěstí kluci začínají využívat ofsajdového postavení a tak vstřelená branka po centru nemohla být uznána, protože v ofsajdovém postavení byli mimo střelce i další tři hráči. Branky ale začaly padat na druhé straně, když se postupně trefil Janouch, Šída a Bartoška. První poločas skončil našim vedením 4:0.

Druhý poločas jsme začali aktivně, ale naše snaha se nám nedařila vyjádřit brankově. Jak čas běžel, naše aktivita opadala a i domácí si začali vytvářet gólové příležitosti. Po jednom brejku došlo v našem pokutovém území ke kontaktu, který pan rozhodčí posoudil jako nedovolený a kopal se, dle mého názoru velice přísný pokutový kop. Ta dala vyniknout našemu gólmanovi, který si se střelou dobře poradil a udržel čisté konto. Jedinou branku druhého poločasu vstřelil Urlas a stanovil na konečných 5:0 pro hosty.

2.třída sk.C, 3. kolo, neděle 23.9.2012, 15:00

Čechie Smíchov 0:5 FC Zličín