Na Braníku se překvapení nekonalo !

V dalším kole nás čekalo vedoucí mužstvo Pražského přeboru - ABC Braník

Dnes nás čekal soupeř z prvního místa tabulky který výsledky prokazoval svou kvalitu. Jak ve střílení hodně gólů tak i v počtu inkasovaných kde jich opravdu na svém kontě měli málo. Věděli jsme jak důležitý zápas to pro nás je ale připadalo mě to že kluci to moc vážně nebrali. Nikomu nechci sahat do svědomí jak se večer před tím připravovali , to musí každý vědět v sobě sám. Zápas začal z naší strany dobře ale pouze 5 minut. To jsme si vypracovali čtyři rohy které zaváněli šancemi ale soupeř vše ubránil a pak začal hrát jen tým Braníku. Soupeř byl hodně houževnatí a běhaví. Na jejich hráčích byla vidět chuť a snaha která bohužel v našich řadách chyběla. Nestačili jsme rychlostně přebírat hráče při jejich útocích a následovali fauly a žluté karty. Jednu hned v 10 minutě Malý za zbyteční faul u lajny. Soupeř si vypracovával šance a nikým neobsazení hráči měli dost času k zakončování. Někdy jim to ulítlo mimo , nad a nebo nás podržel Michal Kubina. Bohužel mezi hra která nám vycházela v minulých zápasech s finální přihrávkou od Horálka se nekonala a tak trestal soupeř. Ve 23 minutě utekl soupeř po levé straně a krásným centrem našel na vápně nikým neobsazeného hráče , ten z voleje placírkou uklidil balon do sítě. S tímto hráčem se nevrátil Trojan a přečíslení dokázal soupeř využít. Hořeli jsme hlavně na naší pravé straně kde rychlostně nestačil Svoboda na útočníka soupeře a za zatažení viděl také ve 26 minutě žlutou kartu. Ve 38 minutě jsem musel už sáhnout po střídání a ze hřiště odešel Svoboda kterého nahradil Tetour. Svobodovi se tento zápas nepovedl ale věřím že se ponaučíme a David bude opět ve skvělé formě již příští zápas. Poločas se dohrál většinou na naši polovině a my jsme se dostali k soupeřovi jen sporadicky. V šatně to byla samozřejmě trochu bouře a také to i vypadalo poločas druhý. Začali jsme se snažit lépe si přihrát a za-kombinovat což už bylo oproti první půlce viditelně lepší. Bohužel střed nám nezahrál tak jak bychom potřebovali a ani útok nebyl tak temperamentní jako v jiných zápasech. Hra v druhé půlce vypadala hodně lépe ale bohužel soupeř měl skvělou obranu a do šancí nás nepustil. Ještě jsme zkusili oživit hru střídáním kdy v 77 minutě přišel na hřiště Ali za Bouse ale to už nám nepomohlo. Naopak jsme ještě v 89 minutě inkasovali a to po nedorozumění Tetoura s brankářem Mich. Kubinou a po přistrčení laksní malé domů toto soupeř vystihl a podtrhl výsledek utkání na 2:0. Co k zápasu říci , soupeř zaslouženě vyhrál a my se musíme z těchto chyb a přístupu ponaučit. Je to ovšem jen v hlavách každého hráče. Něco pozitivního bych ale přeci jen viděl a to příchod Tetoura na hřiště , který měl chuť hrát a pak také výkon obou bratrů Kubinových. Michal v bráně je už jistota na kterou se mohou kluci spolehnout a Martin na svůj věk předvádí skvělé výkony. Nic se neděje a sezona je ještě dlouhá . Klukům věřím a také v to že přední příčky tabulky neopustíme.