Na Admiře jsme dostali na frak!

Admira byla jasně připravená nám dát pořádný klepec, protože na našem hřišti podlehli 2:1 a rozhodčí jim vyhodil hráče za údajný faul před velkým vápnem. Odveta se jim vydařila na jedničku a my jsme stále na jaře bez 3 bodů.

Ve 4. minutě náznak šance domácích. V 5. minutě střela Nožičky, ale pouze mimo branku. V 6. minutě velká šance domácích, ale nevyužita. V 7. minutě první rohový kop domácích, ale ten se jim taktéž nepodařilo využít. V 8. minutě jsme inkasovali velmi rychlý gól 1:0 (Grus). Ve 12. minutě jsme inkasovali podruhé 2:0 (Březina). Ve 13. minutě byl závar před naší brankou a Landa údajným faulem, zfauloval hráče ve velkém vápně a byl nařízen pokutový kop, který domácí proměnili (Straka penaltu chytil, ale míč mu vypadl z ruky a domácí hráč dokopával míč do prázdné branky) 3:0 (Blažek). V 18. minutě další velká šance domácích. Ve 22. minutě náš první rohový kop, který nebyl využit. Ve 35. minutě Straka likviduje samostatný nájezd. Ve 37. minutě náš druhý rohový kop.

V 50. minutě po naší nedůslednosti ve středu zálohy jsme inkasovali další branku 4:0 (Grus). V 55. minutě nás Straka drží svými excelentními zákroky. V 60. minutě domácí nastřelují tyč. V 65. minutě 5:0 (Blažek) opět po naší nedůslednosti. Pak už to bylo jako na Matějské a už se rozdávali jen góly. V 70. minutě 6:0 (Berger). V 78. minutě 7:0 (Blažek). V 85. minutě 8:0 (Berger). V 88. minutě 9:0 (Blažek).

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 19. kolo, sobota 31.3.2012, 14:00

FK Admira Praha 9:0 FC Zličín