Mladší žáci B: Bez BOJOVNOSTI to nejde!

Naši mladší žáci ročníku 2003 odehráli další ze svých zápasů, tentokráte proti soupeři, který jim byl výškově i věkově vyrovnaný. Nepříjemně se potom nahlíží na výkon, který naše mužstvo předvedlo, když jim stál rovný protivník.

Naši mladší žáci ročníku 2003 odehráli další ze svých zápasů, tentokráte proti soupeři, který jim byl výškově i věkově vyrovnaný. Nepříjemně se potom nahlíží na výkon, který naše mužstvo předvedlo, když jim stál rovný protivník.

Úvod zápasu byl fantastický, z rozehry jsme míč na jeden dotek doťukali před branku a Honza Šilhán dával na 1:0, to běžela teprve 15 vteřina utkání. Hned po rozehrávce jsme se zmocnili míče, ťuk, ťuk, ťuk a Maty stál sám před brankařem, ale vysoko přestřelil a tím vlastně odstartoval náš pád (ale nemohl Matyáš, byla to kolektivvní práce). Náš tým si začal myslet, že to půjde jako po drátkách, a že se soupeř porazí sám. Žalostně nám začal scházet pohyb bez míče, bojovnost, míč jsme (i kvůli nulovému pohybu spoluhráčů) drželi moc dlouho, a když už jsme se dostali před branku, tak jsme byli velice laxní při snaze skórovat. Soupeř hru vyrovnal a začal nás přehrávat. Po rychlém brejku před brankou jeden z hostů zakončoval a Ondra na jeho střelu do protipohybu, i když se míče letmo dotkl, nedosáhl 1:1. Hra byla vyrovnaná a dostali jsme možnost přímého kopu, na dobře kopnutý míč Honzy Šilhána si naběhl Šimon Horyna a usměrnil ho do sítě, 2:1. Poté opět nedůslednost při bránění (půlka týmu se vůbec nevrátila) a bylo to 2:2. V závěru poločasu jsme se nakonec ujali znovu vedení, když odražený míč napálil Šimon Horyna do šibenice branky Radotína.

Druhý poločas nabídl úplně stejný obraz hry, přestože o přestávce jsem tým burcoval a nabádal k bojovnosti a většímu pohybu bez míče. Pak přišla chyba v rozehře od Dominika Korynty a soupeř srovnal na 3:3. V 50. Minutě jsme podnikli rychlý brejk a na přihrávku Domči Houdka si naběhl Šimon Horyna a zkompletoval hattrick, 4:3. Hosté však vyrovnali 2 minuty před koncem, opět při naší nedůslednosti při bránění na konečných 4:4.

Dneska jsem byl zklamaný z výkonu našeho týmu. Radotín byl soupeř, kterého jsme měli porazit, o tom mě přesvědčila první minuta, kdy jsme je dvakrát rozebrali jako nic. Dneska byl naším největším protivníkem ne Radotín, ale faktor: „VLASTNÍ HLAVA“. Kluci a Ellen se musí z toho poučit a nesmí vypnout v pozornosti a bojovnosti ani na jednu minutu, jinak se jim to zle vymstí. Z výkonu některých hráčů mi bylo smutno, protože mají na víc než dneska předvedli. Pochválit mohu jen Honzu Šilhána, Šimona Horynu, Ondru Matějovského, Marka Peška, Daniila Posukana a Artura Loskova. Zbytek zahrál hluboko pod své možnosti.

2. třída skupina A, 6. kolo, neděle 12.10.2014, 12:00

FC Zličín 4:4 SC Radotín

Branky 3x Horyna, Šilhán
FC Zličín Matějovský - Pešek, Korynta - Flieger, Jiras, Horyna - Houdek, Šilhán střídali: Posukan, Veverka, Hodovanets, Loskov, Klomínková, Pressler
Rozhodčí Napoleová
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
70 0 0 0
70 3 0 0
70 0 0 0
70 0 0 0
70 1 0 0
70 0 0 0
70 0 0 0
70 0 0 0
Matějovský Ondřej 70 4 0 0
Posukan Daniil 70 0 0 0
Hodovanets Kristian 70 0 0 0
Loskov Artur 70 0 0 0
Pressler Hynek 70 0 0 0
Houdek Dominik 70 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Bílá Hora TJ Březiněves 5:4
Sokol Troja FA AZ 2:21
Sokol Řepy Sokol Nebušice 5:2
Sokol Lochkov Sokol Lipence 1:14