Mikulášský turnaj vyhráli kluci z Braníku.

V sobotu 4.12.2021 se ve Zličínské hale po roční odmlce způsobené pandemií COVID 19 odehrál tradiční Mikulášský turnaj o pohár tajemnice Mč Praha Zličín.

V sobotu 4.12.2021 se ve Zličínské hale po roční odmlce způsobené pandemií COVID 19 odehrál tradiční Mikulášský turnaj o pohár tajemnice Mč Praha Zličín.

Letos byl turnaj pořádán pro hráče starší přípravky r. 2011 a mladší. I přes náročnou organizaci ,kdy se dvě mužstva z různých důvodů před turnajem odhlásila, se nakonec na Zličínské palubovce sešlo pět celkem vyrovnaných mužstev. Turnaj se odehrál dvoukolovým systémem a tak každé mužstvo sehrálo celkem 8 zápasů.  Domácí mužstvo zvládlo první kolo zápasu celkem úspěšně a jen jednou zaváhali při remíze s mužstvem Litně.  Bohužel druhé kolo se klukům moc nepovedlo ( dvě remízy, dvě prohry ) a tak po dobrém začátku, kdy pomýšleli na příčky nejvyšší se museli spokojit s druhým místem. Celkovým vítězem se tedy stalo po zásluze mužstvo Braníku, které po celý turnaj podávalo vyrovnané výkony.  Za organizátory musím říci, že jsme rádi, že se podařilo turnaj zorganizovat ( bez diváků ) a nejdůležitější je, že si všichni hráči si mohli zahrát jejich milovanou hru – fotbal !

Poděkování patří MČ Praha Zličín za již tradiční podporu tohoto mládežnického turnaje.

Konečné pořadí :

1.       ABC Braník

2.       FC Zličín

3.       FK Liteň

4.       Olympia Radotín

5.       SK Aritma

Nejlepší hráč  – Vojta Fafejta  - Olympia Radotín

Nejlepší střelec – Robin Marunin – FK Liteň

Nejlepší brankář – Ondra Šťastný – ABC Braník