Králův Dvůr nám medailové umístění nepřinesl

V sobotu 29. listopadu jsme odehráli další halový turnaj. Tentokrát v Králově Dvoře, kde se nám minulý rok dařilo a také poprvé na tvrdém povrchu. Marodka a různé absence nám trochu zahýbaly sestavou a tak polovina týmu co měla jít v neděli musela i v sobotu.

V sobotu 29. listopadu jsme odehráli další halový turnaj. Tentokrát v Králově Dvoře, kde se nám minulý rok dařilo a také poprvé na tvrdém povrchu. Marodka a různé absence nám trochu zahýbaly sestavou a tak polovina týmu co měla jít v neděli musela i v sobotu.

Turnaj byl velmi dobře obsazený (3. týmy hrající žákovskou ligu a 2 týmy FA Alexe Zbura). Pak Vršovice hrající 1. třídu a Pšovka Mělník.

 

První utkání jsme narazili na Vršovice. Nástup byl vlažný a Vršovice nás potrestali brankou. Podařilo se nám vyrovnat díky Šimonovi Horynovi. Vršovice však po laxním přístupu skórovali ještě 2x. Prohra 3:1.

 

Druhé utkání zápas proti FA AZ „A“. Opět jsme hráli proti našemu tradičnímu rivalovi, FA byla opět vynikající na míči a doslova nás točila, ale brankové přiležitosti jsme si také vytvořili Martin Novák nastřelil tyčku a branku zaznamenali Matyáš Flieger a Matěj Jiras.FA ale byla efektivnější a dala nám 5 branek. Prohra 5:2.

 

Třetí utkání a zápas proti Kladnu „modří“. Tady jsme drželi dlouho vyrovnaný stav. Ale přišly 2 chyby a v závěru další a bylo 3:0.

 

V zápase o umístění jsme narazili na druhý tým FA AZ. Nástup jsme měli vynikající a důraznou a agresivní hrou jsme FA přehrávali, vytvářeli si šance a také stříleli branky (Pešek, Flieger, Horyna). Minutu před koncem jsme vedli 3:1, ale přišlo odfláknuté bránění a branka na 3:2. Pět vteřin před koncem jsme inkasovali z odraženého míče. V následném penaltovém rozstřelu jsme podlehli 3:2. Proměnil Pešek a Klomínková, nedal Jiras. A šli jsme tak do utkání o poslední flek.

 

V něm jsme narazili na Vršovice a tentokráte jsme začali hrát od začátku, a po chvilce bylo jasné, že poslední nebudeme, soupeře jsme důraznou hrou a rychlým přechodem do útoku přehráli. Výhra 5:1 (góly: 3x Horyna, Jiras, Hodovanets).

 

Opět se prokázala naše slabina a to proměňování brankových příležitostí. Tam jsme prostě slabý. Další velký problém, je nechuť našich útočníků se vracet bránit a zodpovědně přistupovat k bránění. Na svém prvním turnaji nastoupil Martin Novák, na nováčka předvedl slušný výkon, přesto musí se hodně učit, především pohyb po hřišti.

 

Zápasy:

 

Vršovice – Zličín 3:1 Horyna

FA AZ „A“ - Zličín 5:2 Flieger, Jiras

Kladno „modrá“ - Zličín 3:0

FA AZ „B“ - Zličín 3:3 Pešek, Flieger, Horyna penalty 3:2

Vršovice – Zličín 1:5 3x Horyna, Jiras, Hodovanets

 

 

 

Góly:

 

5x Horyna

2x Flieger, Jiras

1x Pešek, Hodovanets

 

Sestava: Matějovský – Jiras, Hodovanets, Pešek – Klomínková, Novák, Horyna, Flieger

 

Pořadí

 

  1. Kladno – bílá

  2. Povltavská fotbalová akademie

  3. FA AZ „A“

  4. Kladno – modrá

  5. FA AZ „B“

  6. Mělník

  7. Zličín

  8. Vršovice