Kopaninu jsme neudolali

Soupeř byl na tom v tabulce podobně jako náš tým. Bohužel jsme prospali první poločas. V druhém přišlo rapidní zlepšení, ale gól 3 minuty před koncem srazil naše šance na bodový zisk.

Ráno nám bohužel ze sestavy vypadl Míša Kán a tak se muselo ustoupit od původního plánu dvou rovnocených sedmiček.

Na soupeře jsme byli dobře připraveni. Před zápasem jsem obráncům ukazoval jak bránit jejich šikovného, rychlonohého útočníka. Dokonce jsem jim pouštěl záběry z předchozího zápasu Kopaniny a ukazoval jim, jak dal dva góly Radotínu. Bohužel v druhém poločase nám dvakrát utekl a dal dva góly jako přes kopírák.

První poločas začal naším lehkým tlakem, ale Kopanina postupně hru vyrovnala. V první půli měla jen dvě střely na bránu, jednu chytil Vašek Milata a druhá bohužel po skrumáži zapadla do naší branky. My jsme měli také několik příležitostí, ale před brankou domácích jsme si počínali jako bychom nechtěli dát gól. A když to sebe vzal Marek Pešek a od vlastní branky vyvezl míč až k soupeřově, tak ji netrefil. V závěru poločasu běžela sama Nicole Klomínková na brankaře, obránci utekla o parník, bohužel však místo dalšího postupu k brance vystřelila z 15 metrů a brankař domácích si poradil.

V poločase byla bouřka, protože soupeř rozhodně byl k poražení a došlo k důraznému vyjasnění, kde kdo má hrát, především obránci se nám z útočných výletů moc nevraceli.

Do druhého poločasu jsme na soupeře vlétli, dostali ho pod tlak Ben Hollerbach se uvolnil a tvrdou střelou vyrovnal. Soupeře jsme drtili sérií rohových kopů. Bohužel Dominik Forejtek netrefil míč a útočník domácích nabídnutou příležitost využil a vstřelil gól na 2:1. My jsme opět přidali a opět jsme tlačili Kopaninu k její brance, bohužel tam nám často scházela odvaha v zakončení a občas i chuť jít za míčem, kdyby ji třeba Nicole měla tak mohla dát minimálně jeden gól. Pak vyrovnal po úžasném sólu z půlky Ben Hollerbach. Bohužel tři minuty před koncem si Dominik Forejtek vybral podruhé slabou chvilku a zmiňovaný útočník domácích podruhé skóroval. V závěru se nám už bohužel nepodařilo vyrovnat.

Za druhý poločas musím naše mužstvo pochválit jak bojovalo, ale opět nám chyběl důraz v zakončení a bohužel v mnohých chvílích i soustředěnost na zápas. Takhle se hrát nedá, někteří do zápasu nedali vše a to podle mě rozhodlo, Kopanina byl soupeř, kterého jsme rozhodně měli porazit. Příští týden nás čeká lídr tabulky - Ďáblice a s takovýmto výkonem, bez zájmu, se musíme modlit ke všem božstvům světa, aby k nám byli milosrdní...