Kopanina nám nakopala 4 góly

Výkon nehodný hráčů Zličína znamenal prohru v domácím prostředí 0:4.

Kluci a Ellen vstoupili do zápasu poměrně dobře a celou čtvrthodinu se odehrával boj ve středu hřiště. Pak však přišla chyba našeho brankaře a soupeř vedl 0:1. V poločase jsme v kabině nekřičeli, jen jsme se, jako kdysi Sokrates v Starověkém Řecku, ptali kritickými otázkami našich hráčů jak je možné, že je soupeř lepší než Zličín. Došli jsme k tomu, že do zápasu nedáváme tolik potřebné srdce, že hrajeme jen zápas, ale nežijeme ho. Zvláště nás mrzelo, že jsme se neprosadili v soubojích jeden na jednoho tak jak jsme to celý týden trénovali. V druhé půli jsme přidali a po krásném průniku Matěje Veverky jsme měli příležitost pokutového kopu, Marek Pešek však neproměnil a z následného protiútoku hosté zvýšili, ani při druhém gólu neměl Adam v brance čisté svědomí. Naši se pak zcela odevzdali a dostali další dva góly.

Tato porážka nás moc mrzí, protože Kopanina byl soupeř k poražení. Kluci si však neuvědomili, že hrají za slávu a čest zličínských barev a výkonem nehodným hráčů Zličína zcela degradovali celotýdenní snažení. Když se má prohrát, tak se vztyčenou hlavou a ne s ostudou. Někteří z kluků by si měli uvědomit, že dalších 6 kluků je připraveno v záloze a brzy jim dorazí registrační průkazy a budou moci nastupovat a vytlačit tak ze hry ty co do zápasu nedávají vše.

2. třída skupina B, 6. kolo, sobota 09.10.2010, 13:30

FC Zličín 0:4 FC Přední Kopanina B

FC Čechie Uhříněves SC Radotín 1:4
TJ Spartak Hrdlořezy Avia Čakovice 4:2
Sokol Dolní Počernice SK Modřany 2:5
Junior Praha B SK Ďáblice 0:16