Konečně výkon, za který se nemusíme stydět …

V 10. kole přeboru Prahy jsme přivítali velice silné mužstvo z Hájů, které je na druhém místě tabulky.

Po nepřesvědčivých výkonech z předešlých kol jsme chtěli navázat na výkony z úvodu soutěže a tak silné Háje byla pro nás velká výzva. Jak je již bohužel zvykem, začátek zápasu jsme nezachytili ,a již v 5.minutě inkasujeme !  Hosté jsou po vedoucí brance ještě aktivnější, ale naštěstí nás v brance několika výbornými zákroky drží Hrubeš. Postupně se ale dostáváme i my do hry, ale příležitosti, které si vytváříme, zůstávají nevyužity. Velký obrat se nám podařil před poločasem, kdy jsme se během sedmi minut třikrát brankově prosadili ( Hastrdlo, Malý a Karták) a zápas otáčíme na poločasových 3:1.

Kluci byli hodně nahoře, ale věděli jsme, že nás čeká těžká 45minutovka, protože hosté nebudou chtít ze Zličína odjíždět s prázdnou …. Do druhého poločasu jsme vstoupili opatrněji a čekali na svojí šanci. Ta se naskytla v 58.min.když se po rohu  prosadil hlavou (jak jinak J) Bartoška -4:1. Hosté hru otvírají a dá se říct, že hrají vabank. Naděje na zvrat ve výsledku se jim naskytla a přidávají svojí druhou branku, která je nabudí. Naštěstí pro nás dvě střely, které hosté měli,  šly těsně vedle a zdá se, že o vítězi je rozhodnuto. V závěru přidáváme ještě dvě branky, když se prosadil podruhé v zápasu Hastrdlo a také střídající Banu. Výsledek zápasu vypadá jednoznačně, ale zápas to nebyl vůbec jednoduchý a nutno podotknout, že se k nám v koncovce tentokrát přiklonilo i štěstíčko! Do konce podzimní části tedy zbývají tři kola, je potřeba výkon, který jsme podali v tomto zápase zopakovat a prokázat herní i individuální kvalitu, která v klucích je !

FC Zličín : FC Háje  6:2 ( 3:1 ) Branky : 38.a 73.  Hastrdlo, 40. Malý, 45. Karták, 58. Bartoška, 90+1. Banu.   –  5. Kepka, 66. Murk.

Sestava:  Hrubeš - Forejtek, Veverka , Kyloušek, Votava, Vaněček, Malý, Bartoška, Kovernikov (77. Pešek), Karták (82. Banu), Hastrdlo .