Každý zápas horší a horší výkon

Naše výkony jsou čím dál horší. Možná je to tím, že stále nejsme v plné sestavě a hrajeme v improvizované sestavě. Nadruhou stranu, v tomto zápase jsme odehráli průměrný výkon, přičemž náš brankář odehrál více jak podprůměrný výkon.

Na hřiště jsme vstupovali s myšlenkou, že na půdě Kačerova neztratíme body. Opak se stal pravdou. Už ve 3. minutě jsme inkasovali tvrdou ránu a to v podobě gólu. Domácí kopali rohový kop, který se táhl přes malé vápno až na zadní tyč a Kuděj se nemýlil 1:0. V 11. minutě jsme ukázali, že i my umíme útočit. Nožička získal balon a zde byl první náznak střely, který však byl doprostřed branky. Ve 20. minutě jsme znovu inkasovali. Dlouhé vhazování z pravé strany, který způsobil chaos před brankou a nyní se Šíp nemýlil 2:0. Ve 24. minutě se zdálo, že se blýská na lepší časy. Z pravé strany aut na Jíchu, který si míč zpracoval, vtáhl ho do vápna, tam obehrál stopera domácích a vystřelil z takřka nulového úhlu a domácí brankář si srazil míč sám do brány 2:1. Ve 25. minutě kopali domácí trestný kop do našeho malého vápna, míč Kouba vyrazil na Nožičku, který na dvakrát střílel na branku z 15 metrů, ale golman domácích chytá. Ve 26. minutě se domácím naskytla další šance z rohového kopu. Z levé strany dobře kopnutý roh, Kouba míč podběhl a míč se dostal na nohu domácího hráče, který vystřelil, ale následnou střelu vyrazil do bezpečí Kučera. Ve 27. minutě přichází první obrovská hrubka Kouby. Míč se dostal na půlce hřiště na nohu Šípovy, který ze 40 metrů přihrával na svého spoluhráče lobem, jeho spoluhráč nereagoval, míč letěl na malé vápno, tam se míč odrazil od země a následný odraz do břevna, míč pak do Koubových zad 3:1. Tato hrubka Kouby nás poslala na kolena a tímto zkratem v tomto zápase absolutně ztratil naší důvěru. Kdyby se to stalo jednou za sezónu, nic z toho v tuto chvíli neděláme, protože se to opravdu může stát každému, ale když se to stane 3x za sezónu, asi v tom nějaký problém bude. Budeme ho však řešit a snažit ho napravit.

Ve 47. minutě přichází smolná akce. Kuděj se dostal na roh velkého vápna, vystřelil, následný balon se pak odrazil o nohu Landovy a míč podklouzl pod rukavicemi Kouby. (Gól beru na sebe > Landa). Ve 48. minutě přichází další velká hrubka Kouby. Pazdbro dostal míč na velkém vápně, vystřelil, míč se jasně točil do brány, ale Kouba v tu chvíli myslel, že se míč točí mimo branku. Tak jej nachal být a míč se nakonec opravdu do branky stočil. V 51. minutě Kučera přešel půlku hřiště, naservíroval míč Jíchovi, který z 1 kroku prudce střílí a golman s obtížemi vyráží před sebe. V 57. minutě zazvonilo naše břevno po střele Kuděje a následná dorážka jiného hráče byla však ofsajdová. V 70. minutě Maxmilián využil vyběhnutého brankáře, ale střílí vedle levé tyče po zemi. V 72. minutě jsme již hráli na 3 obránce. Černý našel Urbana, utekl ofajsdové pasti, šel sám na brankáře, ale nastřelil pouze tyčku. V 76. minutě Maxmilián nastřeluje břevno. V 78. minutě Nožička střílí, ale těsně vedle levé tyče pod padajícím golmanem. V 79. minutě Portych unikl ofsajdové pasti, spolu s Reitermannem, šli sami na golmana a Portych to vzal nešťastně do svých rukou a nastřelil pouze golmana. V 80. minutě Maxmilián rozehrává rohový kop, který letí na Reitermanna, ten hlavičkoval na branku, ale taky nedává. V 81. minutě dává Reitermann z velkého vápna dělovkou gól. V 82. minutě brankář domácích vyběhl, Reitermann střílí obloučkem, ale jen vedle prázdné branky. V 85. minutě se míč dostal ke Koubovy, který měl dost času na to, aby ho odkopl daleko, ale odkop se mu nepovedl a přihrál Brejchovy na velké vápno, který se do prázdný branky nemýlil.

Martin Landa: Koubovy chyby jsem zde vylíčil do podrobna proto, aby si uvědomil, že to není první zápas, co udělal velké hrubky. Ano, je pravda, že jsem si v tomto zápase dal vlastní gól, ale to se jednou za čas stává. Stalo se mi to poprvé v této sezóně. To, že letí míč pomalu 5 sekund z půle hřiště a má čas na to, aby se připravil chytit balon a poté inkasuje gól. To se prostě neomlouvá. Ano, omlouvá, když se to stane jednou. Ne 3x. Nechci, aby si tohle vzal Lukáš osobně. Chci, aby se nad sebou zamyslel a udělal vše proto, aby se příště tato situace neopakovala. Také chci, aby na hřišti zachoval chladnou hlavu. Jak říká trenér. O nic už nám v této chvíli nejde. Jde jen o to, abychom udělali co největší počet bodů. "Lukáši, chytej jako na tréninku a budeš naší oporou, ne zátěží.

Historické okénko: ZMĚNA!

V minulé sezóně jsme dosáhli historicky nejvyššího zisku bodů za celou sezónu. Bylo jich 36. Nyní v tomto ročníku máme bodů 42 a rekord můžeme stále zvyšovat. Na to, abychom udělali co nejvyšší počet bodů máme ještě před sebou 3 zápasy. Přijďte nás podpořit. (Minule zde bylo psáno, že podáme co nejlepší výkon) Nyní chci slíbit, že podáme takový výkon, abychom neudělali další velkou zličínskou ostudu.

Fincentrum přebor dorostu, 23. kolo, sobota 28.5.2011, 10:30

Meteor Kačerov 6:2 FC Zličín