Junior si odvezl ,,bůra".

V netradičním čase, v sobotu 29.9. 2019 jsme v dopoledních hodinách v rámci zápasu 6.kola přeboru Prahy staršího dorostu přivítali mužstvo Junioru Praha.

V netradičním čase, v sobotu  29.9. 2019 jsme v dopoledních hodinách v rámci zápasu 6.kola přeboru Prahy staršího dorostu přivítali mužstvo Junioru Praha.

Soupeř, který se pohybuje ve ,,spodních patrech“ naší tabulky, nás ničím nepřekvapil a jsme rádi, že konečně to bylo znát i na hřišti. Od úvodu jsme udávali tempo zápasu a jeho vývoj jsme kontrolovali. Na hráčích byla vidět herní jistota a během zápasu se nám podařilo předvést několik velice povedených akcí ( např. gól Hastrdla !). A i když další nebyly gólově zužitkovány ,tak stály za to. Zápas nemá asi cenu nijak moc rozebírat, jen ale doufáme, že kluci si to v hlavách uvědomí. Jen doufáme, že v dalším zápase, který nás čeká na hřišti vedoucí Pragy budou hrát s podobnou chutí a fotbalovou kvalitou … ?

FC Zličín : Junior Praha  5:1 ( 4:0 ) Branky :  5. 13 a 54. Karták,  24. a 33. Hastrdlo – 79. Honců.

Sestava FC : Hrubeš – Veverka (46. Žídek ), Bartoška, Forejtek (46. Banu), Kovernikov (75. Pronin) , Vinš,  Šída, Vaněček(67. Pešek ),  Kyloušek,  Karták, Hastrdlo.