Jednoznačná prohra na půdě Dukly B

Na půdu Dukly jsme přijeli s dobrou náladou a chtěli jsme dokázat, že i my dokážeme uhrát dobrý výsledek s Duklou. Bylo však nepravděpodobné vyhrát, ale pokusit se o to, abychom si nevytvořili ostudu. To se nám však nepovedlo.

Dukla jak je známo začíná své zápasy ve vysokém tempu a o tom jsme se už ve 3. minutě přesvědčili. Přišel centr z pravé strany a Lafek vystřelil z 10 metrů, orazítkoval břevno a z následné dorážky padl gól, který však neplatil, protože padl z ofsajdového postavení. V 5. minutě se snažil skórovat Steinocher, ale Kouba aniž by něco viděl, pohotově a krásným zákrokem k pravé tyči, vyrazil na rohový kop. V 10. minutě sřílel Toman téměř z 20 metrů, ale střela byla velmi slabá, proto šla vedle levé tyče. V 19. minutě Mazánek po chybě Nožičky a po seběhnutí střílí první gól utkání, kdy prudkým obloukem střílí do levé šibenice 1:0. Ve 23. minutě Materna dostal přihrávku na velké vápno a nikým neatakován střílí Koubovi pod břevno 2:0. Ve 26. minutě Tichý z levé strany poslal střílený centr před branku, prošel celým pokutovým územím, ale nebyl využit a skončil v zámezí. Ve 27. minutě Steinocher střílí další branku do naší sítě, kdy Kouba jasně křičel to známé znamení "mám", Pokorný mu neudělal clonu a Steinocher vyškolil jak Pokorného, tak Koubu 3:0. Ve 28. minutě seběhl Lafek na rozehraný přímý volný kop a z první střílí na branku, ale střílí jen do boční sítě. Ve 43. minutě Dukla obléhala naší branku, Ptáčník využil volného místa v obraně, vystřelil k levé tyči, ale Kouba se opět vyznamenal, vyrazil na rohový kop. Ve 44. minutě se opět dostává ke slovu Steinocher a z první vystřelil pouze nad naši branku.

O poločase jsme doufali, že se vzpamatujeme a nebudeme dostávat tak ubohé a školácké góly z našich chyb. Doufání, bylo spíše přivolání ještě horších gólů. V 52. minutě jsme faulovali ve velkém vápně a rozhodčímu nezbývalo nic jiného než písknout jasnou penaltu. Tu proměnil Mazánek, který dělovkou prostřelil Koubu, který si dokázal sáhnout na míč, ale bezvýsledně 4:0. V 53. minutě přišel další "hřebík do rakve", kdy si krásně seběhl Ptáčník a vstřelil gól 5:0. V 55. minutě se uvolnil Toman a šel sám na Koubu, přihrál Mazánkovi, který střílí do prázdné branky z penalty 6:0. V 63. minutě se nám naskytla šance z přímého volného kopu, který zahrával Landa, ale brankář bez větších problém míč chytá. Naše obrana se snažila hrát offside system, ale ne vždy to vyšlo. Proto musím vyzdvihnout dobře chytajícího Koubu, který zachránil další 3 gólové šance. V 65. minutě opět nikým nehlídaný Mazánek střílí gól 7:0. V 67. minutě Nožička dostal pas do běhu za obranu Dukly, střílí, ale jeho padáček, jde těsně vedle pravé tyče. V 68. minutě se Toman znovu objevil sám před Koubou, ale jeho lob přeloboval i branku. V 69. minutě Mazánek střílel z velkého vápna po centru Tomana a Kouba neměl šanci 8:0. V 81. minutě Lafek ukončil tento střelecký debakl na konečných 9:0.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 5. kolo, sobota 17.9.2011, 13:30

FK Dukla Praha B 9:0 FC Zličín