Jasná prohra se silnou Libuší

Dnešní utkání jsme odehráli jen den po prohraném pohárovém zápase, kdy nás deklasovali hráči Bohemky ze Střížkova. Proti silnému soupeři jsme nastoupili aktivně a vysokým presinkem donutili soupeře kněkolika chybám, které vyústily vprvní branku. Bohužel naše aktivita byla jen krátkodobá a po 20 minutách jsme opadli a nechali hrát soupeře, který toho náležitě využil a naše individuální chyby potrestal. Do poločasu nám dal 4 branky a v podstatě rozhodl o naší prohře. Do druhé poloviny jsme opět vstoupili dobře a dali první branku. Za stavu 2:4 jsme měli pár šancí stejně jako soupeř, ale naše střelecká impotence se projevila naplno. Ze 3 šancí jsme nedali ani jednu, naopak soupeř své kombinační akce zakončoval s jistotou. Za stavu 2:7 jsme v poslední minutě kopali pokutový kop, který náš jediný střelec Daniel Portych proměnil.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 18. kolo, čtvrtek 18.4.2013, 17:00

FC Zličín 3:7 FSC Libuš

Branky FCZ: 3x Portych FSC: 3x Sitter,2x Hamouche,Houdek,Bruncko
FC Zličín Kouba-Hrabák,Malý,Svoboda,Stoyka-Černý(29´Horálek)-Bahenský(46´Rabas),Neužil,Soukup(82´Orlov)-Bous Fr.,Portych
FSC Libuš Bouška – Bruncko,Veselý,Hertl,Bimbo(58' Ondráček)– Houdek(62' Škvor),Borovský,Čížek (65' Trojan),Hamouche – Zelenka,Sitter