Jarní domácí premiéra vyšla na jedničku

Po nepřesvědčivém výkonu z minulého kola jsme měli v domácím prostředí co napravovat. Za soupeře jsme měli mužstvo ze samého spodku naší tabulky – mužstvo Zlíchova. Musím konstatovat, že nám první domácí zápas, který se hrál už na travičce vyšel na jedničku.

Od samého začátku jsme se do soupeře zakousli a hosté nevěděli kam dříve skočit. Jen díky naší nepřesnosti v koncovce bylo skóre až do desáté minuty bez branek.Pak  se k odraženému míči dostal Hnízdil a umístěnou střelou k tyči otevřel skóre. Za čtyři minuty to bylo o dvě branky, když se znovu, tentokrát z dorážky trefil Hnízdil. Asi nejhezčí akce celého zápasu přišla těsně před koncem první půle. Obránci roztáhli hru do šířky, pak přišla přesná přihrávka na Smetanu, který z první dal ,, bochánek“ před branku, kde nabíhající Kolář hlavou s přehledem zavěsil. Poločas skončil 3:0.

I v druhém poločase jsme velice dobře kombinovali a byla jen otázka, kolikrát se nám podaří překonat soupeřovou defenzívu, která už byla hodně děravá a naši hráči si dělali doslova co chtěli. Celkem ještě sedmkrát se nám podařilo rozvlnit síť za hostujícím gólmanem. Tímto asi nemá cenu zápas více hodnotit a je se potřeba připravit na úterní předehrávku. V té hostíme od 16,30 na našem hřišti ( vzájemná dohoda o změně pořadatelství ) mužstvo SK Aritma . Čili soupeře, který má stejně bodů jako my a jak víme, soupeř je to velice kvalitní. Jen zodpovědným výkonem nad hranici možností každého hráče máme šanci na zopakování podzimního vítězství ( 4:2) a potvrzení vedení v tabulce. Tak uvidíme …..

FC Zličín : SK Zlíchov 10 : 0

Branky FC : Kolář 5, Hnízdil 3, Lednický, Cvrčková

Sestava FC : Lednický Martin – Malý, Bartoška, Stříbrný, Smetana, Hnízdil, Kliment, Cvrčková, Lednický Matyáš, Kolář