III. kolo ZT - povedený obrat mladšího dorostu.

Zimní turnaj pokračoval III. kolem ve kterém naše mužstva výsledkově moc nezářili.

Mladší žáci dotahovali, ale nakonec se jim alespoň remízovou branku přes mnoho šancí střelit nepodařilo. Starší žáci utrpěli debakl, když ,,prospali“ první poločas. Naopak pochvalu zaslouží mladší dorost, který po bezbrankovém prvním poločase inkasoval jako první, ale nakonec se jim podařilo zápas otočit a dotáhnout do vítězného konce.

Mladší žáci :

FC Zličín : MFK Dobříš   3:4 (1:4).

Branky FC : Kopecký, Smetana a Šťastný.

Předehrávka V. kola

FC Zličín : Sokol Králův Dvůr  13:4 (4:2).

Branky FC : Kopecký 3x, Ngo 3x, Smetana 2x, Slomkovskiy 2x, Lukeš, Spirin, Šťastný.

Starší žáci :

FC Zličín :  FA AZ  1:10 ( 0:7)

Branka FC : Šilhán.

Mladší dorost :

FC Zličín : Povltavská FA 2:1  ( 0:0)

Branky FC : Karták 2x.

IV. kolo ZT pokračuje v sobotu 2.2.2019 po zápase A mužstva ( od 10h. Union Vršovice ) s výkopem mladších žáků ve 12:10 h. Všechny výsledky a rozpis zápasů můžete najít na našem webu v sekci turnaje.