I v domácím prostředí jsme prohráli ….

V předzápase našeho A mužstva jsme hostili vedoucí mužstvo naší skupiny, mužstvo SK Zbraslav. Díky příznivému počasí jsme zápas odehráli na Zličínském trávníku.

V předzápase našeho A mužstva jsme hostili vedoucí mužstvo naší skupiny, mužstvo          SK Zbraslav. Díky příznivému počasí jsme zápas odehráli na Zličínském trávníku.

Od začátku se hrálo ve vysokém tempu, ale šance které si obě mužstva vytvořily, zůstaly nevyužity. Zhruba do dvacáté minuty jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale jak čas plynul byli to hosté, kteří začínali mít více ze hry. Výsledkem jejich převahy bylo nastřelení tyče a břevna u naší branky a několik ošemetných situací, které ale dobře chytající Kaminski vyřešil. Když už se zdálo, že se do kabin půjde bez branek zahrávali hosté přímý kop z hranice velkého vápna. Bohužel míč byl ve zdi tečován a skončil v naší síti- 0:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.

I v druhém poločase byli hosté lepším mužstvem, jejich pohyb a kombinace byl velice dobrý a celé naše mužstvo s tím mělo ohromný problém ! My jsme měli problém i v takových věcech, jako je přesná přihrávka a dát dvě a více přihrávek se nám snad ani nepovedlo.Když bylo asi deset minut do konce, tak jsme přeskupili sestavu a hráli na riziko. To se nám vyplatilo, v 66. min zakončil Hnízdil svůj individuální průnik ze strany vyrovnávací brankou do prázdné branky, když přelstil i hostujícího brankáře 1:1. Bohužel naše radost byla hodně krátká. Hráči ještě asi slavili vyrovnávací branku, ale hosté na nic nečekali ! Rychlý brejk po levé straně, který byl zakončen ostrým centrem do našeho pokutového území byl ještě tečován a o záda našeho obránce skončil bohužel v naší brance !!!  1:2. Tím bylo o výsledku rozhodnuto. Poslední branka padla po nepřesné rozehrávce, kdy míč získal hostující hráč a pěknou individuální akcí, kdy obešel vše co mu stálo v cestě  zakončil na konečných 1:3. Po zápase jsem byl na mužstvo hodně nahněvaný, protože vyrovnat tři minuty před  koncem s tak kvalitním soupeřem a hned z rozehrávky si nechat dát gól by se stávat nemělo….

1. třída sk.A, 7. kolo, sobota 20.10.2012, 08:45

FC Zličín 1:3 Zbraslav