Hráči jsou jen hráči – rozhodčí je pán na hřišti

Dnes jsme v krásném slunném počasí zajížděli na hřiště FSC Libuš který se pohybuje v předních příčkách tabulky

My jsme ale věděli že máme výborný kádr a že určitě nedáme soupeři nic zadarmo. Chtěli jsme si odvést nejméně bod a tak i taktika byla k tomuto přizpůsobena. Po rozcvičení a udělení pokynů jsme vyrazili na plac. Ovšem co jsme si řekli v kabině tak se od první minuty nedělo. Špatně jsme obsazovali hráče , nechávali jim prostor se s balonem otočit a tím i vytvářet hru. Soupeř rychle kombinačně a pak dlouhými balony přecházel přes náš obraný val kde si vytvářel gólové šance. Prvních 20 minut si soupeř připravil 6 šancí s nichž byli 3 tutové. K naší radosti si nepočínal soupeř v zakončení dobře a tak jsme živili stále naději. Již po zmíněné 20 ti minutovce se začala hra vyrovnávat a pomalu jsme přebírali otěže zápasu. Jenže přišla 34 minuta kdy dlouhý balon přeletěl obranu a náš obránce se snažil udržet útočníka na zádech. To ale nepochopil brankář Kouba a nepomohl tak zažehnat nebezpečí  1:0. I po inkasované bráně jsme ale šlapali a byli lepší než soupeř. Vytvořili jsme si šance ale poté jsme ztroskotávali na vápně. Místo střel jsme se snažili ještě kombinovat ale to už do zhuštěné obrany. Největší naší šanci v prvním poločase měl Trojan kdy dostal krásnou přihrávku mezi obránce od Vagnera a ocitl se v tváří tvář brankáři. Vybral si prudkou střelu a tou pouze trefil postaveného brankáře. Nic vážnějšího se už v první polovině nestalo. O poločase jsme vystřídali trochu splašeného Houšku za Mullera a chtěli mít defenzivní štít naší obrany více zpevnění. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním změnit stav zápasu v náš prospěch. Sice jsme opět nechytili začátek a pět minut jsme se  rozkoukávali. Soupeř ale za tuhle chvilku nic nevymyslel a začali jsme hrát my. Od té doby jsme byli lepším týmem a ovládli hru a celé hřiště. Výborně se sžil s rolí Muller kdy podržel balon a s hlavou nahoře rozehrával akce. Při jedné takové v 57 minutě kdy Muller opět s hlavou nahoře otočil hru na levou stranu na Málka a ten nádhernou uličkou mezi obránce našel Trojana který se tentokrát nemýlil a tvrdou střelou vyrovnal 1:1. Stále jsme byli lepším mužstvem a věřili jsme v dobrý výsledek. Nějaké šance jsme si vytvořili ale bohužel neproměnili. Chvilkami se osměloval i soupeř a ke konci přišli i nějaké jeho šance. Jednu takovou zakončenou střelou k levé tyči krásně vytáhl Kouba. Hru jsme chtěli oživit střídáním , což se nám ale nepovedlo. A pak přišla rána v 86 minutě přišel balon z levé strany do našeho vápna kde to soupeř trefil a nespravedlnost byla na světě 2:1. Kluci to ale nezabalili a v 89 minutě ještě gól dali jenže na hřišti je jen jeden pán a to pán ROZHODČÍ , gól tedy nebyl uznán a nastaveného času jsme se nedočkali. Je smutné ve dvou zápasech našemu týmu neuznat dva regulérní góly ale to je něco mezi nebem a rozhodčím a tomu my nerozumíme. Za výkon a předvedenou hru dávám klobouk dolů a všem klukům moc děkuji.

Branky :

34 min.  1:0

57 min.  1:1   Trojan Tomáš