Hodnocení Zličínských mládežnických mužstev po podzimní části – žáci

A pokračujeme v hodnocení podzimní části soutěží očima trenérů. Dnes se to týká žákovských kategorii.

A pokračujeme v hodnocení podzimní části soutěží očima trenérů.  Dnes se to týká žákovských  kategorii.

Starší žáci A – 2.  třída

Umístění: 1. FC Zličín      11 – 9 -  0 – 2 -  57:8       27 bodů

Trenéř: Rosendorf, Mareš, Forejtek

Před sezonou byl cíl jasný - bojovat o postup. V polovině závodu jsme na čelní pozici a na jaře to zkusíme dotáhnout. Máme 9 výher a 2 porážky. Výkony jsou velmi slušné, máme nejlepší obranu v soutěži a útok je také poměrně produktivní.

Starší žáci B  – 2. třída

Umístění: 11.     FC Zličín  10 – 0 – 0 – 10  - 9:90    0 bodů

Trenéři: Rosendorf, Mareš, Forejtek

Do sezony jsme šli s cílem pro nové kluky - získávat zkušenosti a být zálohou pro A mužstvo. Výsledkově se nám nedaří a výkony také nejsou zrovna oslnivé. Určitě tomu nepomáhá, že prakticky každý zápas hrajeme v jiném složení - nemoci, školní akce, rodinné důvody (áčko starších žáků v tomto ohledu má nižší nemocnost a kluci a rodiče dělají maximum pro účast na zápasech). V některých zápasech úplně propadneme, v jiných kluci hrají na svém maximu a přestože prohrají, tak se nemají za co stydět. Během zimy snad nabereme nějaké sebevědomí do jarních zápasů a zvedneme se.

Mladší žáci A  – 2. třída

Umístění: 7. FC Zličín      11 – 4 – 1 – 6 -  45:46      13 bodů

Trenéři: Rosendorf, Mareš, Forejtek

Před začátkem sezony jsme si stanovili cíl - bojovat o postup. Úvodní zápasy nasvědčovaly tomu, že jdeme za vysněným cílem. Bohužel nás zasáhlo těžké zranění našeho brankáře. Kluky to rozhodilo, přesto jsme bojovali. V brance nám pomáhají kluci z mladších žáků B, ale několik těsných zápasů jsme nezvládli a šance na postup už jsou v rovině teoretické. Do konce sezony už jdeme s cílem dohrát sezonu co nejlépe, pomoci béčku jak jen to jen půjde k postupu do vyšší soutěže, které si Zličín a kluci z ročníku 2011 a mladší zaslouží a také pomoci klukům z ročníku 2012, kteří jsou zatím v kategorii starší přípravky si zvykat na zápasy na větším hřišti.

Mladší žáci B – 2. třída

Umístění  :   3. FC Zličín  11 – 9 – 0 – 2 -   77:34     27 bodů

Trenéři: Muller J. Horák, Šlegr, Jiras a Sirovátka

Podzimní část sezóny hodnotím velice pozitivně. V tabulce držíme aktuálně 3. místo se ztrátou 2 bodů na 1. místo. Soutěž hrajeme s hráči 2011 a 2012, i když je soutěž primárně pro ročníky 2010 a 2011.

Další skvělou zprávou je to, že nejlepším střelcem soutěže je náš Vlasta Sellák (ročník 2012!). V průběhu podzimu jsme také odehráli předkola Planeo Cupu, kde jsme narazili na mužstva, která hrají žákovskou ligu. Výsledkově, ani herně, jsme však nepropadli. Některé soupeře jsme dokázali i porazit. V zimní přípravě máme naplánováno několik přátelských utkání, turnajů, ale také zimní ligu na Zličíně.