Hodně zpackaná generálka …

K poslednímu přípravnému utkání k nám přijel soupeř z Přední Kopaniny.

Trenér Vašut zhodnotil zápas takto :

Po velmi příjemných předchozích výsledcích ( výhry s Ďáblicemi, Vršovicemi i s Braníkem) přišel „ tvrdý úder“. Soupeř „ od letiště“ se u nás prezentoval velmi účinnou hrou s velmi výraznými individualitami. Přesto, že mí hráči byli na ně upozorňováni, nestačilo to. Jen jeden jejich útočník nám dal 6 gólů a dvě ještě připravil.

Náš vstup do zápasu byl katastrofální, kdy hned v první minutě jsme z penalty prohrávali. Po čtvrthodině už to bylo 0:2.  Pak jsme sice snížili, měli i šance na vyrovnání, ale byl to soupeř, který do poločasu vstřelil ještě další branku. Druhý poločas už k hodnocení z naší strany ani není.  Na hřišti bylo jen jedno mužstvo a to mužstvo hostí.  Co říci dál…? I divák viděl, že někteří hráči nejsou na zápas „správně“ připraveni (nejde tady o kondici, ani o taktiku).   Snad, a já v to musím věřit, si to mužstvo uvědomí a k dalším zápasům přistoupíme úplně jinak. ( A tím nijak výkon soupeřů neznehodnocujeme ). Pokud by tak nebylo, náš cíl – hrát „nahoře“, by byl těžko splnitelný.

FC Zličín : FK Přední Kopanina 1:9 ( 1:3 ). Branka FC : Vašut Dominik.

Sestava: Rosendorf – Valoušek, Grobl, Horák, Šindelář M., Vagner, Pidrman, Adriano, Kubr, Vašut, Slajchrt.

Střídali: Kubina, Jíra, Šindelář J., Derda, Kokeš, Pešek.