Gólový zápas

Za sluného nedělního počasí, na perfektně připraveném hřišti naše starší přípravka nastoupila k mistrovskému zápasu proti týmu z Vyšehradu.

týmu z Vyšehradu.

očima trenéra Ticháčka : Na domácím hřišti se nám daří a tak si hoši hned od začátku vytvořili několik gólových šancí. Hned tu první gólově proměnil Radek Kotas. V první půli jsme skorovali ještě dvakrát a půle skončila 3 : 0 V druhé půli mě chlapci potěšili několika slibnými akcemi a rád bych vyzdvihl Patrika Svobodu, který už po několikaté patří fotbalově k hlavním tahounům Zličinské starší přípravky.Zápas končí 10 : 1 a i když byl soupeř ročníkově mladší, tak se nemusíme za nic stydět.V neposlední řadě bych rád poukazal na skvělou diváckou kulisu v podání rodičů chlapců starší přípravky.