Gólový branko-stroj v posledním zápase ……..

V posledním kole jsme na domácím hřišti hostili mužstvo z Hostivaře, které je v tabulce beznadějně poslední. My jsme po dlouhé době mohli odehrát zápas v kompletní sestavě !

V posledním kole jsme na domácím hřišti hostili mužstvo z Hostivaře, které je v tabulce beznadějně poslední. My jsme po dlouhé době mohli odehrát zápas v kompletní sestavě !

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a hosté nevěděli co dřív. Solidně se nám dařilo kombinovat a z křídelních prostorů vytvářeli šance, ale naše koncovka byla stejně jako v předchozích zápasech nepřesná. Do vedení jsme se dostali trošku šťastně v 10 min, když Smetanovou střelu z dálky nedokázal hostující gólman zkrotit. Po této brance přišlo naše jediný zaváhání v defenzívě, když oba naši obránci propadli a rychlý brejk, který hosté podnikli, dokázal včasným vyběhnutím zlikvidovat Forejtek . Asi nejhezčí gólová akce celého zápasu přišla ve 31 min. Míč šel od obrany na Smetanu, který pěkně zakombinoval s Cvrčkovou  a její zpětnou přihrávku na vápno proměnil přesnou střelou za tyč Hnízdil. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

I nadále jsme chtěli hrát nátlakový fotbal  a přelstít hostující defenzívu. Pro kluky z Hostivaře to musel být náročný zápas, protože neměli ani jednoho hráče na střídání ! Náš vstup do druhého poločasu byl přímo raketový. Během čtyř minut se nám podařilo celkem třikrát skórovat a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Celé mužstvo hrálo s ohromnou chutí a tak byla jen otázka, kolikrát se nám podaří rozvlnit síť hostující branky. V druhém poločase se nám podařilo vstřelit celkem devět branek !!! Škoda, že se nám nepodařilo zvládnout zápasy, kde jsme herně propadli ( Zbraslav, Radotín, Tempo ) a přitom soupeři byli hratelní . Pohled na tabulku mohl být příjemnější. Na druhou stranu musím brát v potaz, že naše mužstvo je složeno hlavně z ročníku 2000 a 2001 což by mohlo být přínosem v příštím soutěžním ročníku :-)))

 

fotky ze zápasu najdete ve fotogalerii

I. třída sk. A, 22. kolo, sobota 02.6.2012, 08:45

FC Zličín 11:0 SK Hostivař

Branky Hnízdil 4, Drábek 2, Smetana 2, Muller, Malý a Kliment
FC Zličín Forejtek, Kaminsky - Muller, Malý, Bartoška, Šibrava, Smetana, Drábek, Hnízdil, Kliment, Stemberk, Kolář, Cvrčková
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek