Gólové představení s Juniorem

Ve svém druhém domácím vystoupení jsme hostili mužstvo Junioru Praha a stejně jako v předešlém domácím vystoupení jsme se střelecky činili.

Od úvodního hvizdu jsme na soupeře vlítli a již v 5. min. otevřel skóre Smetana. Bohužel tato branka nás asi uklidnila a naše aktivita začala opadat. V 10. min. bylo vyrovnáno. Opět jsme si nedokázali pohlídat  ojedinělý brejk soupeře, který hosté využili ke srovnání na 1:1. Náš výkon po obdržené brance se zase začal zvedat a soupeře jsme začali přehrávat. V rozmezí mezi 16 – 20 minutou se nám podařilo dvakrát skórovat ( Cvrčková, Hnízdil ) a osudu zápasu bylo rozhodnuto. Celé mužstvo hrálo s chutí a bylo jen otázkou, kolikrát se nám podaří vstřelit branku. Během prvního poločasu to bylo celkem ještě 3x, když se trefila Cvrčková , Stemberk a Janouch a poločas skončil 6:1.

Po přestávce jsme chtěli hrát i nadále aktivně a fotbalem se bavit. Bohužel, výkon v druhém poločase už neměl potřebnou kvalitu a mnoho našich akcí končilo naší nepřesností a špatným řešením herních situací. I přesto se nám podařilo ještě přidat tři branky a skóre se zastavilo na konečném stavu 9:1. Za výkon a předvedenou hru v prvním poločase si mužstvo zaslouží pochvalu. Uvidíme, co nás čeká v dalším kole, kdy zajíždíme na hřiště Kyjí ………

1. třída sk.A, 3. kolo, sobota 22.9.2012, 08:45

FC Zličín 9:1 Junior Praha