Fotbalové srdce a bojovnost tlouklo pro Zličín

Nastal den D a starší přípravka Zličína odjíždí na mistrovský zápas na Tempo.Na zápas , který hodně napoví a ukáže , jak jsme na tom po herní výkonnosti se silným týmem.

Na tento zápas odjíždíme v sestavě, která má od samého začátku mojí 100 % důvěru a to i přesto,že do boje s prvním týmem v tabulce nemůžou ze zdravotních důvodů zasáhnout hráči na postu krajních založníků. Zde bych chtěl vyzdvihnout Petra Šímu, který patří od příchodu na Zličín k oporám starší přípravky a to hlavně za to, že i když věděl, že na tom není po zdravotní stránce dobře, nebál se obléknout do dresu a společně s ostatními fandil.
Zápas jsme začali vlažně a soupeř šel hned z kraje zápasu do vedení.Mé borce to však nezaskočilo a zanedlouho hru vyrovnali. První naší branku střílí Martin Kubina a to po perfektní nahrávce Kotyho. I na naší druhé brance měl zásluhu Radek Kotas a to po přihrávce Honzovi Strupkovi, který z levé strany gólově zakončuje. Řekl bych, že rozhodující moment přichází chvíli před koncem první půle, kdy zahráváme z pravé strany roh. Do hry posílám Kotyho a ten po rohu dává naší třetí branku.Půle končí 3:1 v náš prospěch a hoši předvedli, že určitě nic předem na hřišti nevzdávají. V druhé půli, hned ze začátku soupeř snižuje a to po velmi laciné brance, kterou dostávame po průniku středem obrany. V druhé půli si domácí vytváří několik slibných momentů, naštěstí se špatným finálním zakončením.Přes velkou snahu domácích o vyrovnání se nám daří jednogólové vítězství udržet až do závěrečného hvizdu rozhodčího a na naší straně propukne lavina radosti z dosaženého vítězství.Chtěl bych vysoce vyzdvihnout obranu, trio Muller,Málek,Vacek perfektně zvládalo tlak domácích hráčů. V záloze Honzu Cvrčka a v neposlední řadě patří obrovský dík našemu golmanovi za podržení Zličínského týmu a to hlavně v posledních 15 minutách.Radku Kotasovi alias Kotymu, kterému tento důležitý zápas perfektně vyšel. Můj velký dík, patří samozřejmě celému mužstvu a všem, kteří nás přijeli na tento zápa podpořit a celý zápas je bylo slyšet, ještě jednou DÍKY…