FOTBAL JE NÁDHERNÁ HRA, BOHUŽEL KONEČNÉ POČTY PRO NÁS - 5.MÍSTO...

V neděli 27.11.2016 jsme se účastnili dopoledního turnaje v hale u našeho hřiště FC Zličín. Kluci už v týdnu věděli jaké soupeře budeme mít a obě pražská S byla pro ně obrovská motivace.

V neděli 27.11.2016 jsme se účastnili dopoledního turnaje v hale u našeho hřiště FC Zličín.  Kluci už v týdnu věděli jaké soupeře budeme mít a obě pražská S byla pro ně obrovská motivace.

Přizpůsobil jsem tomu i páteční trénink -  náš signál z rohu byl ozdobou turnaje, kdy v podstatě 6 letí kluci dokázali zahrát roh tak, že soupeř naprosto zkoprněl a o co víc mě  těší, že se jim to povedlo v posledním zápase turnaje proti Slavii.

Jak jsem již psal, v turnaji nás čekala Sparta i Slavia -  porazili jsme oba, jenže v součtu nás prohra 2:0 s Rokycany stála medailové umístění.

Pak jsme porazili o 5 místo tým Střešovic a SK Slavia B a právě se sešívanými se povedl již zmíněný signál, který jsme pilovali do dokonalosti a pak to přišlo - roh Kuba Lukeš připraven Maty to svolá- ukáže palec na Kubu - rozehrávka  a Filip korunuje svůj výborný výkon brankou a SLAVIE !!! -   ti jen stojí a dívají se, jak velkou radost nám tento gól udělal :-))))

Já osobně měl velikou, člověk tak jede do práce ráno v pátek a přemýšlí co zlepšit, jak přijít na něco, co někoho totálně odzbrojí a myšlenka přišla a kluci ji dokázali předvést v naprosté dokonalosti a nebojte - ono zase  přijde něco jiného a za 14 dní se máte na co těšit -  bude to ještě dokonalejší!

Odehráli jsme dobrý turnaj, krásné branky, bojovnost, výborný výkon Alexe v brance a obě 4 hrály dobře.

A ještě jeden poznatek – nevím, možná je to jen můj pocit ale porazit Spartu i Slavii, týmy co mají naprosto jiné tréninkové podmínky, více trenérů, a další věci ,co mají navíc, a my je  přehráli pomalu o třídu. Je prostě vidět, že když proti nám nastoupí stejná věková kategorie,tak jsme schopni porazit i velké kluby:-))

Pro mě taková malá vnitřní odměna, že  kluci fotbal umí a hrají srdíčkem a i když občas zakřičím, že klukům někdy něco nevyjde , jsme tým s velkým T.

A jsem na Vás kluci po právu pyšný  - děkuji Vám !!!

Děkuji i Vám rodičům za podporu a fandění při zápase.

 

Trenér Kouba Tomáš.